Beta hcg değerleri değerlendirme

kızlar bende 6 aydır tedavi oluyorum bu ay adet olmadım test yaptım salı günü 45 cuma günü 140 çıktı durum nedir?

Merhaba, hcg değerleriniz gebelik lehine doktor kontrolün de olun. Hekiminiz ultrason muayanesi + son adet tarihinizi ve hcg seviyelerini birlikte değerlendirerek gebeliğinizin seyri hakkın da bilgi verecektir.

Ben çok acele ettim adetten 1.buçuk hafta sonra kan testi yaptırdım benım de değerim 1.40 çıktı ama 140 mi 1.40 mi bana gebelik olmadığını söyledi

Merhaba ben de kan testi yaptirdim 5.0 cikti negatif ama 2. Gunumdu gecikeli erken oldugu icin olmis olabilirmi sonic degisirmi sonucumi anlamadim

Merhaba, hcg değeriniz şüpheli . 3 gün sonra mensiniz gerçekleşmez ise tekrar test yapın.
merhaba geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. değerim 500'e kadar çıkıp sonra yavaş yavaş düşüp 0'lara indi. sorum şu ki, kimyasal gebeliğin ardından yeniden hamile kalmak için bir süre beklemek gerekir mi?

merhaba geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. değerim 500'e kadar çıkıp sonra yavaş yavaş düşüp 0'lara indi. sorum şu ki, kimyasal gebeliğin ardından yeniden hamile kalmak için bir süre beklemek gerekir mi?

Merhaba ben de kan testi yaptirdim 5.0 cikti negatif ama 2. Gunumdu gecikeli erken oldugu icin olmis olabilirmi sonic degisirmi sonucumi anlamadim

Kimyasal gebelik kürtaj gibi değildir. Beklemenizi gerektirecek bir durumda söz konusu değil. Rutin olarak hayatınıza devam edin bir kez daha hamile kalabilirsiniz.

Geri