Beta hcg değerleri değerlendirme

Merhaba, hcg değeriniz anormal yüksek sağlıksız gebelik söz konusu olabilir. Tabi biz verdiğiniz bilgilere göre yanıt veriyoruz yinedeendişelenmeyin . En sağlıklı bilgiyi hekim den alabilirsiniz. Bu yüzden doktor kontrolün de olun.

Merhaba Son Adet Tarihime göre 5+2 günlük hamileyim 3 gün önce hastanede test yaptırdım hcg 1030 çıktı bir gün sonra doktoruna gittim karından ultrasyonla muayene yaptı keseyi göremedi. Ilk yaptırdığım testin üstünden 4 gün geçtikten sonra tekrar gelmemi ve test yaptırmadım istedi 4 günde hcg değeri yükselir mi ve 1030 değeri nasıl sizce. Doktorum değerin güzel yine de keseyi görene kadar sabır et dedi. Benim gibi olan varmi

Merhaba , doktorunuz endişelenecek bir durum olmadığını belirtmiş. Gebelik kesesi en erken HCG değeri 1000-3000 IU/mL düzeyine ulaştığında görülebilir. Yani 5-6 . haftalarda kese görünmektedir. Geç döllenme gibi durumlarda kese geç görünebilir.

Yazdığınız için teşekkür ederim yarın değil sonraki gün gidip tekrar test yaptırıp ultrasonla muayene olacağım. Inşallah değerim yükselir kese görünür. Insan kaybetmekten korkuyor ışte

MERHABA SON ADET TARİHİM 2 EYLÜL BUGUN TEST YAPTIM 2,2 ÇIKTI. DOKTORUM 2 GÜN SONRA YENİLEMEMİ SÖYLEDİ SİZCE DURUM NEDİR

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. Fakat geç döllenme söz konusu olabilir. Bir kaç defa test yapmanız hekiminiz tarafın dan istenecektir..

Bende çok merak ediyorum tam 7 gün önce kan testine gitmiştim 3.7 ckmıştı betahcg testim dün tekrar gittim 198.4 cıktı kandaki betahcg değerim sizce normalmi

Geri