Beta hcg değerleri değerlendirme

Merhaba kızlar bende bugün test yaptırdım 2.0 çıktı Pko'luyum ve adet gününe 4 gün var sizce genelik. Ihtilamli varmı

Merhaba kızlar bende bugün test yaptırdım 2.0 çıktı Pko'luyum ve adet gününe 4 gün var sizce genelik. Ihtilamli varmı

Selamlar,

8 ve üstü hcg değerleri gebelik olarak kabul edilir . Sizin değeriniz gebelik lehine değil. Gecikme olmadan test yaptığınız için kesin bilgi vermek olanaksız. Bu yüzden beklenen döneminiz de gecikme söz konusu olursa tekrar hcg testi yapınız.

Iyi gunler,
Son adet tarihim 29.09.2017 ve 28gunde bir duzenli regl oluyorum agrili geciyor. Bu ay olmam gereken tarih gecikince 29.10.2017 tarihinde idrar testi yaptim silik pembe cikti. Iki gun sonra iki defa daha farkli markada test yaptim tekrar cift cizgi cikti. Yurtdisinda oldugum icin doktor randevusunu bikac gun sonraya verdiler yalniz ayin 1inde gece lekelenme olarak kahverengi kanamam basladi ve ertesi gun yogun koyu pihti olarak gun icinde ara ara devam etti dun gece acile gittim Bhcg degerim 30.98 cikti. Ultrasonla muaynede bebegin kesesini goremedi ve iki gun sonraya randevu verdi. Bu durumda ustune gorme dedikleri durumu mu yasadim yoksa dusukmu? Gec dollenmede bebek idrar testinde 1-2 haftalikken bu kadar erken cikarmi?

Adet tarihinden 8 gün önce kan testim 0,13 çıktı biyerde okuduğum kadariyla hiç hamile olmayan kişide bu deger 0,1 çıkıyormus daha sonra tekrar hcg ye baktirmalimiyim.
Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar
Benim son tarihim 4 kasım ve dün önce idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bende kan testi verdim beta hcg 91.1 çıktı sizce bu değer düşük mü? Yardımcı olursanız çok severinirim hayırlı günler..

Merhaba benim son tarihim 21 ekim..doktora 27 kasimda gittigimde kesemin 4+2 oldugunu soyledi..benim 5 gun onceki beta degerim 2692..sizce normalli ikiz gibi hissediyorum

Merhaba, sadece hcg değerinden yola çıkarak çoğul gebeliğe sahip olup olmadığınızı söyleyemeyiz. Çoğul gebelik söz konusu olasaydı hekiminiz usg incelemesinde görür sizi bilgilendirirdi.

Merhaba arkadaşlar
Benim son tarihim 4 kasım ve dün önce idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bende kan testi verdim beta hcg 91.1 çıktı sizce bu değer düşük mü? Yardımcı olursanız çok severinirim hayırlı günler..

Merhaba tek değeri baz alıp gebeliğinizin seyri hakkında yorum yapmak doğru olmaz. . Ayrıca eksik bilgi vermişsiniz. Son mens tarihiniz nedir ?

Merhaba ben 7 haftalik hamileyim 3 gun once kanama şikayetiyle acile gittim igne ve serum vuruldum.Doktor muayenesinde saglikli bir gebelik olmadigi icin sonlanmasi gerektigini ogrendim fakat kürtaj olmak istemiyorum..ignenin etkisi kac gun surer acaba belki kendiliginden dusecek?

Merhaba, gebeliğin sonlanması için iğneyi veren kadın doğumcumuydu ? Sağlıksız gebelik teşhisi nasıl koyuldu düzenli olarak değerlerinize bakıldımı ?

Geri