Beta hcg değerleri değerlendirme

Merhabalar benimde testimde beta hcg değeri sonucum 18 çıktı acaba hamilemiyim ?

Evet Buna göre hamilelik başlangıcınız var. Tabiki çok net diyemiyoruz olayı şöyle anlatalım size. Bu testin sonucu kesindir ve net olarak hamilelik ile ilgili ilk bulgularınızın olduğu ortada lütfen 2 gün sonra testi yenileyin ve değerleri bize yazın. Şunuda bilmeniz gerekiyor. bu testlerin sonuçları eğer sağlıklı bir hamilelik var ise iki günde bir 2 katına ulaşacaktır. Hayırlı olsun.

Bende adetim 8 gun geciktikden sonra test yaptirdim kanda 2343 cikti kese gorulebilir mi vrya bebek suanda ise testin ustunden de 1 hafta gecti artis olmustur muhakkak bebegimi gorebilirmiyim sizce ?

Bende adetim 8 gun geciktikden sonra test yaptirdim kanda 2343 cikti kese gorulebilir mi vrya bebek suanda ise testin ustunden de 1 hafta gecti artis olmustur muhakkak bebegimi gorebilirmiyim sizce ?
HCG 3000-4000 düzeylerine vardığında yani 6 haftalık gebelik olduğunda gebelik kesesi karından ultrason ile görülebilir.Vajinal ultrason ile 4,5-5 haftalık iken gebelik kesesi izlenebilir.

Bnde bisey sormak istiyorum bi önceki ay hcg testi yaptırdım 1.6 çıktı bu ay ise 0.1 çıktı bunun üzerine 2 kere adet oldum kan testinin yanlış çıkma ihtimali var mıdır ? Karnım şişti gören hamile zannediyor ve göğsümde ağrı var hamile olabilir miyim

Bnde bisey sormak istiyorum bi önceki ay hcg testi yaptırdım 1.6 çıktı bu ay ise 0.1 çıktı bunun üzerine 2 kere adet oldum kan testinin yanlış çıkma ihtimali var mıdır ? Karnım şişti gören hamile zannediyor ve göğsümde ağrı var hamile olabilir miyim
Hcg kesin sonuçtur yani hamile değilsin üstelik 2 defa da adet olmuşsun karın şişliği çok fazlaysa bi dr görün

Beta hcg değerlerinde çıkan sonuç yüzde yüz doğrudur onun için hamilesiniz diyebiliriz. Sizin de hastanelerden aldığınız sonuçlar ve değerler var ise lütfen konumuza yazın değerlendirelim.

Beta hcg değerlerinde çıkan sonuç yüzde yüz doğrudur onun için hamilesiniz diyebiliriz. Sizin de hastanelerden aldığınız sonuçlar ve değerler var ise lütfen konumuza yazın değerlendirelim.
Merhabalar..
2 agustosta adet oldum 27 gunde bir adet olan bir kisiyim yaklasik ayin 15 inde yumurtlama günümdü. 8 i 12 si 13ü 15 16 sinda iliskide bulunduk korunmasiz olarak. Bir sonraki adet tarihim 29 agustos yumurtalamadan sonra gecen süre 9 gün dün kan tahlili yaptim ve hcg 0.19 cikti sizde bu deger nedir hamile olma ihtimalim warmi

Merhabalar..
2 agustosta adet oldum 27 gunde bir adet olan bir kisiyim yaklasik ayin 15 inde yumurtlama günümdü. 8 i 12 si 13ü 15 16 sinda iliskide bulunduk korunmasiz olarak. Bir sonraki adet tarihim 29 agustos yumurtalamadan sonra gecen süre 9 gün dün kan tahlili yaptim ve hcg 0.19 cikti sizde bu deger nedir hamile olma ihtimalim warmi
aslında erken yaptırmışsınız bu sonuca göre negatif. Benim önerim hayal kırıklığı olmaması adına adet gününüz geçtiğinde yaptırın testi

Merhabalar..

Gebelik testini erken yapmışsınız , erken yapılan test sonuçları yanıltabilir. Adet dönemine 1-2 gün kala yada adet döneminde gecikme olursa hcg testini tekrar yapın. Çıkan sonucu bizimle paylaşın değerlendirmeye alırız..

Geri