Beta hcg değerleri değerlendirme

Mrb. Ben 3 senelik ewliyim. 2 senedir bebek istiyoruz ama malesef olmuyo. Çok doktorlara gittim. En sonunda izmirde erol beye çıktım. İlaç verdi. Martin 21i yumurtlama dönemin olduğu ilişkiye gitmenin iyi olacağını syledi. Cuma günü doktora gittim. Değerim 80.2 çıktı. Bugün gittim doktora. Yani pazartesi. Kan değerim 204 çıktı. Ama ultrasonda kese gozukmedi. Bu normal mi çok korkuyorum bu seferde bişey olmucak diye. Lütfen bana yardım eder misiniz. Hamile miyimdir. Hamileyken neden kese yok

Canim oncelikle hayirli olsun.cok normal gozukmemesi.kese tam 40 gunde görünüyo. Sen en son adet tarohinden itibaren say.40.gun git doktora ozman allahin izniyle gozukur.hic korkma.

Merhaba beta testimde 59,28 cıktı h
Kaç haftalık hamıle oluyorum yardımcı olmanızı rica ederim

Merhabalar araniza yeni katildim. Oncelikle bhcg degerlerim ile ilgili bana yardimci olur musunuz? İlk degerim 28. 3 gun sonra 505.8 ve iki gun once yaptigim sonu ise 1006. Bu duruma gore ne kadarlik hamileyim lutfen yardimci olun bana ?? :(

herkes soru sormuş kimse cevap vermemiş. bencil insan kaynıyor burası. birisi noluur yardım edin yazmış öbürü hiç umursamadan altına kendi sorununu yazmış yazıklar olsun size zaten siz bebek sahibgi olmayı da hak etmiyosunuz. bencil insanlar

Arkadaşlar öncelikle sakin olun.degerleriniz 3000 i geçmedikce ultrasonda gebelik keseniz görünmez. Kimyasal gebelik yaşama ihtimali ise % 50 dir. Bu sin derece normal bir durum.moral bozmamali bebis çalışmalarına devam etmek lazım. Keseniz görünmeden kaç haftalik olduğunun bir önemi yok.

Arkadaşlar merhaba dün kan testi yaptım 260.8 çıktı doktor hamilesin dedi ve ayın 9 unda ultrasyona gel dedi sizce iyi mi kötü mu hamile miyim

Mrb kan testi yaptırdım 4.00 çıktı hamilemiyim doktor bişey demedi ama başım dönüyor gösumden süt geliyor canım bişeyler istiyor neolur bi cvp verin hamilemiyim deyil miyim inşallah hamileyim dır

Geri