beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

S

seren taylan

Forum Okuru
beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?
Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı

Beta hcg değerleri konumuzda belirttiğimiz üzere, bu hamilelik hormonları kandan alınan değerler ile ölçülmektedir. söz konusu hcg değerleri düşük çıktığında kesinlikle hamilelik yok demektir. Yanlız şöyle bir durum var. sizin adetinizin bitiminden hemen sonra ya da regl tarihiniz geçmeden yaptırmanız durumunda muhtemel değerler düşük çıkacağından dolayı zaten hamilelik belirtileri almadan işlemi yaptığınız anlamına gelir ve hamile olmadığınızı gösterir bu durum .

Ama tam zamanında yapmış iseniz örneğin regl bittikten sonra ve buna göre beta hcg değerleri düşük çıkmış ise hamile kalmanız mümkün değil. Ama dediğim gibi zamamından önce yapılan testlerde daha sonra hamilelik çıkabilir. Umarım anlatabilmişimdir.

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı
Evet benim öyle oldu , adetime 1 gün kala negatifti 6 gün geçti 6. Günün sonunda ki testte 45 beta hcg şuan 8. Gün 114 , 10 gün arayla neredeyse belli oldu
Ayrıca idrar testi de negatifti

Evet benim öyle oldu , adetime 1 gün kala negatifti 6 gün geçti 6. Günün sonunda ki testte 45 beta hcg şuan 8. Gün 114 , 10 gün arayla neredeyse belli oldu
Ayrıca idrar testi de negatifti
Merhaba adetime 6 gün kala beta hcg yaptrdım 1.20 çıktı artma olasılığı varmı yani pozitif olma durumu

Geri