Beta Hcg Kan tahlilinin yanlis cikma ihtimali varmı?

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
Merhabalar ben ilsikimden 42 gun sonra gebelik testi yaptırmıştım bunuda sizlerle paylaşmıştım negatifti. Fakat ben cikan hicbir sonuca inanmıyorum çünkü karnım yavas yavas büyümeye ve sertleşmeye başladı sorum şu ki ben ikinci adetimi olduktan 10 gün sonra yani ilsikisen sonra 42. Gune denk geliyor kan testinin yanlış cikma ihtimali varmı???

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, Beta hcg kan tahlilinin yanlış çıkma olasılığı sıfırdır hiç bir şekilde yanlış çıkmaz bilginiz olsun.

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Selamlar, Beta hcg kan tahlilinin yanlış çıkma olasılığı sıfırdır hiç bir şekilde yanlış çıkmaz bilginiz olsun.
Peki karin buyumem bas donmem falan yalanci gebelik olabilir mi bide 2. Adetimden sonra yaptirdim ya ondan yanlis çıkabilir mi diye m.ettim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır başka bir sebep arayacaksınız. Karnınızın şişmesi ile baş dönmenizin gebelik ile uzaktan yakından alakası bulunmamakta. Yalancı gebelik bile olsa beta hcg kan testinden progesteron hormonunuzun yüksek çıkması gerekirdi. Hamile kesinlikle değilsiniz hata sıfır.

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Hayır başka bir sebep arayacaksınız. Karnınızın şişmesi ile baş dönmenizin gebelik ile uzaktan yakından alakası bulunmamakta. Yalancı gebelik bile olsa beta hcg kan testinden progesteron hormonunuzun yüksek çıkması gerekirdi. Hamile kesinlikle değilsiniz hata sıfır.
Sizide her seferinde rahatsiz ediyorum ama kusura bakmayn bu olay benim psokoljimi bozamaya basladi artik taktiri Allaha bıraktım

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır tamam işi Allah'a bırakın ama hamilelik yok onu diyorum :)

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Hayır tamam işi Allah'a bırakın ama hamilelik yok onu diyorum :)
Anladim yok diyosunuzda ben emin olamadigim icin psikolojim bozuldu baya ama tesekkur ederim her seferinde yarsiminiz oluyo hakkinizi helal edin

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Helal olsun estağfurullah. Beta hcg testi sonucu yüzde yüz kesindir sıkıntı yapmayın. Sevgiler.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Tatlıtwety' Alıntı:
Merhabalar ben ilsikimden 42 gun sonra gebelik testi yaptırmıştım bunuda sizlerle paylaşmıştım negatifti. Fakat ben cikan hicbir sonuca inanmıyorum çünkü karnım yavas yavas büyümeye ve sertleşmeye başladı sorum şu ki ben ikinci adetimi olduktan 10 gün sonra yani ilsikisen sonra 42. Gune denk geliyor kan testinin yanlış cikma ihtimali varmı???
Hcg kan testinin yanlış çıkma ihtimali yok , % 100 net sonuç verir. Karın şişkinliğiniz ya psikolojik yada sindirimle ilgili bir probleminiz vardır.

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
Uzman SühaN' Alıntı:
Hcg kan testinin yanlış çıkma ihtimali yok , % 100 net sonuç verir. Karın şişkinliğiniz ya psikolojik yada sindirimle ilgili bir probleminiz vardır.
Peki sindirime yardımcı olabileceginiz onerebileceginiz bisey varmi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aslında ilaç bazında size birşeyler öneremeyiz ama bu aralar süt ürünlerini çok tüketmeyin tüketecek iseniz yağsız ya da az yağlı olanını tüketin. Lifli gıdalara kesinlikle ağırlık verin özellikle bu ülker ve diğer marka gruplarının lifli kıtırları var onlardan aralarda yemeniz de son derece faydalı olacaktır. yine beyaz ekmek yerine lif içerek ekmekleri satın alarak ta fayda sağlarsınız.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Tatlıtwety' Alıntı:
Peki sindirime yardımcı olabileceginiz onerebileceginiz bisey varmi
Probiyotik içeren besinler tüketin. Kefir, lahana turşusu, ev yoğurdu gibi. Ayrıca lif içeren besinler tüketmeye özen gösterin , günde en az 8 bardak su tüketin.

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
Uzman SühaN' Alıntı:
Probiyotik içeren besinler tüketin. Kefir, lahana turşusu, ev yoğurdu gibi. Ayrıca lif içeren besinler tüketmeye özen gösterin , günde en az 8 bardak su tüketin.
Tskr ederim ilgilerinizden dolayi verdiginiz bu bilgileri uyguluycam

B

brnelf

Forum Okuru
çok korkuyorum lütfen yardım edin 21 gün önce ilişkiye girdim ilişkiden sonra adet oldum ama sanki kanım şiş adetim 7 gün sürdü kan testi yaptırdım 0.0 çıktı bu kesin hamile olmadığımı gösterirmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş 7 gün sürmüş akabinde gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif çıkmış. Bu durumda gebe olmadığınızı söyleyebiliriz. Hcg testinin yanılma payı yoktur sonuç kesindir..

Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
brnelf' Alıntı:
çok korkuyorum lütfen yardım edin 21 gün önce ilişkiye girdim birliktelikten sonra adet oldum ama sanki kanım şiş adetim 7 gün sürdü kan testi yaptırdım 0.0 çıktı bu kesin hamile olmadığımı gösterirmi
Canim erken yaptirmissin gibi gecikmen olursa yaptir net sonuc alirsin