Beta hcg sonradan yükselir mi 1.20 çıktı Gebelik olmaz dimi

A

Adasu978111

Forum Okuru
Beta hcg sonradan yükselir mi 1.20 çıktı Gebelik olmaz dimi

Beta hcg sonradan yükselir mi bhcg testi daha sonra yükselir mi melek kadınlar kulübü forum'da

Merhaba arkadaşlar ya ben dün bir kan testi yaptm değerler 1.20 çıktı doktorun dediğine göre büyük ihtimalle kistmiş ama kadın doğumcuya görünmem lazmms beta hcg sonradan yükselir mi ? ve pko ben de olduğu için de adet düzensizliği olduğu için de adetimin kaç gün geçtiği için bilemedim o yüzden 3 4 gün sonra tekrar denesem bu değerler yüksek çıkar mı

beta hcg 1.20 ile hamile kalanlar
var mı aramızda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eğer ki adetiniz geçti ise ve ona göre test yaptıysanız sonradan malesef bu değer yükselmez. Bu değerler; gebelik belirtilerini hissettiğiniz de ve misal regl olmanıza 10 gün kala ya da bir hafta kala beta hcg testi yaptırmış iseniz yani erken test yapmışsanız yükselir. Ama normal belirtileri hissettiniz ya da hissetmediniz test yaptırdınız diyelim zamanında malesef sonradan yükselmeyecektir. Hamile değilsiniz.

Merhaba arkadaşlar ya ben dün bir kan testi yaptm değerler 1.20 çıktı doktorun dediğine göre büyük ihtimalle kistmiş ama kadın doğumcuya görünmem lazmms ve pko ben de olduğu için de adet düzensizliği olduğu için de adetimin kaç gün geçtiği için bilemedim o yüzden 3 4 gün sonra tekrar denesem bu değerler yuksek çıkar mı

Lütfen soru tekrarı yapmayın . Sorunuzu daha önce yanıtladık . Hangi bölümden soruyorsanız o bölümü takip edin.

Adetim 2 gün geçti Gebelik olabilirmi

Kan değerinde 0.597 cıktı bu ne demek adetim biteli bi hafta oldu yükselir mi değer

Adetim 5 gun. Gecmisti kan testi yapildi 1.20 cikti ve suan 15 gun oldu hala adet olmadim tekrar gitmem gerekmi acaba doktora?

Adetim 5 gun. Gecmisti kan testi yapildi 1.20 cikti ve suan 15 gun oldu hala adet olmadim tekrar gitmem gerekmi acaba doktora?

Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Geç döllenme söz konusu olabilir. Hcg testini tekrar yapmanızı ve gecikmenizin nedenini öğrenmek için hekime görünmenizi öneriyorum. Yapılacak muayene ve hormon tetkitleri ile adet gecikmenizin nedeni anlaşılacaktır.

Merhaba 8 temmuz da kan verdim 0.27 çıktı bthcg 10 temmuzda kanamam oldu 11 temmuzda yine kan verdim 1.27 çıktı kanama 2 gün sürdü durum nedir

Geri