Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

E

emel ülgür

Forum Okuru
Benimde Beta Hcg Sonucum 36.17 çıktı bir hafta Sonra Normal Adet Görmeye Başladım Acaba Ben Hamilemiyimm

E

eda elma

Forum Okuru
, post: 951945"]Benimde Beta Hcg Sonucum 36.17 çıktı bir hafta Sonra Normal Adet Görmeye Başladım Acaba Ben Hamilemiyimm[/QUOTE]
ewet canım hamile olma olasılığın çok yüksek

U

ummuyigit

Forum Okuru
Benim değerin 1.7 adetine 3 gün var testi yaptirali 3 gün oluyor yardimci olurmisunuz ne demektir:(

I

ipek soylu

Forum Okuru
Adetim iki gun gecikti bugun test yaptirdim beta hcg 11,79 cikti doktorumu aradim kanda gebelik var ama deger dusuk dedi 4 gun sonra cagirdi.bu durumda gebelik var mi?

G

gülüşah

Forum Okuru
adet zamanım,beta hcg,0.100 hamile olabilirmiyim adetim gelmesse ne yapayım ,offffffffffffff kadın olmak ne zor,hele bide çocuk olmuyosa.

Z

zambakss

Yeni Üye
Üye
mrhba arkadaslar benım 15gun gectı adetım beta hcg 0.258 cıktı 1 gun sonra 0.264 cıktı cok fazla akıntım var kasıklarımda ani bi sancı var benım gıbı olup degerı sonradan yukselen oldumu lutfeeeeeen yardımcı olun yuce rabbım bebek ısteyen tum anne adaylarına yasatsın o duyguyu ınsallah

S

Selinnaz

Forum Okuru
Merhabalar beta hcg test sonucum 0.213 çıktı 1 ay adet gecikmem oldu yumurtaligimin sağ tarafında kist var sonuç hamilelikte pozitif mi negatif mi acaba bilgi verebilir misiniz?

W

wwwt

Forum Okuru
Merhabalar benim beta hcg test sonucum 0.213 çıktı 2 aydir hastalanmiyorum doktor sağ yumurtaligimda kist var dedi kistten dolayi mi yoksa testin sonucu olumlu mu olumsuz mu ?

yenibirumut

yenibirumut

Yeni Üye
Üye
zambakss' Alıntı:
mrhba arkadaslar benım 15gun gectı adetım beta hcg 0.258 cıktı 1 gun sonra 0.264 cıktı cok fazla akıntım var kasıklarımda ani bi sancı var benım gıbı olup degerı sonradan yukselen oldumu lutfeeeeeen yardımcı olun yuce rabbım bebek ısteyen tum anne adaylarına yasatsın o duyguyu ınsallah

canım normal olan iki gün sonra iki katına cikmasiymis. Inşallah gönlüne göre olur ...

E

Elips

Forum Okuru
Yaa banada yardım edermisiniz adetimden bi kaç gün önce yaptırmıştım <2 çıktı negatif dediler sonra da tekrarlamadım negatif nasılsa diye ama şimdi adetim geçti 4 gün kadar tekrar yaptırsam mı bilemedim ne yapmalıyım sizce ?

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
O Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 11
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
E Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 15
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 10
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 105