Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

E

elips

Yeni Üye
Üye
meraklimelahat' Alıntı:
Arkadaşlar adete bir hafta kala test yaptırdım beta hcg < 2.00 çıktı. Umut yokmu
Aynı şey banada oldu ve geciktim kimisi çıkmamıştır diyo kimi negatif tekrarlasam mı beklesemmi bilemedim

D

Ddmcn

Yeni Üye
Üye
Merhaba herkese, ben en son adetimi 23 agustosta oldum. Bebiş istediğimiz için dayanamadım bugün beta hcg yaptırdım. Sonuç 2.9 cıktı yani negatif ama daha adet günüme 4 gün var. Acaba bu deger yükselir mi?

M

Melek can

Forum Okuru
55sonuc ne demek

K

Kayitsiz

Forum Okuru
Adete 3 gun kala 116,64 adete 1 gun kala 255,05 cikti soz degerlerin artisi normal mi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba
HCG değerine bakıp gebeliğinizin seyri hakkında değerlendirme yapamayız.Hekim kontrolünde olmanızı tavsiye ediyorum..HCG değerleri hakkında detaylı bilgi için linke tıklayın

HCG DEĞERİNE GÖRE GEBELİK HAFTASI

B

burcu2007

Yeni Üye
Üye
Mrb lar dün beta hcg değerlerim çıktı sonuç 1,20 miu yazıyor hamilemidir sizce

Z

Zeyrose

Yeni Üye
Üye
Bnmde hep 1.4 cikan beta ilk defa 2.00 cikti yulselis olarak satamiyorm cunku adetim 1.5 ay gecti hamilelik olsa deger bukadar gecikmeye cook az degilmi ama

Z

Zeyrose

Yeni Üye
Üye
1 ay adet gecikmesinin uzerinevhamile kalmış olabilirmiyim beta nin 2.00 cikmasyla skima ilk bu geldi temmuz 9undn agustos 9una 1 ay gecikme oluyor eylulde gebelik olur mu adet gormeden eylülün 9 gecti 2 ay adet olamadm ama belirti de hic yok aşiri halsizlik ten başka

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
2 aydır mens olmamışsınız. Gebelik olsa değer bu şekilde olmaz. + her mens gecikmesi gebelik değil.Gecikmeniz için hekime görünün.

Sıla Ergül

Sıla Ergül

Yeni Üye
Üye
Ben bugun yaptırdım testi daha da regl olmadım 0.04 çıktı. Hiç br ihtimal yok di Mi kızlar :(

A

aaycaa888

Forum Okuru
Merhaba benim adetim 9 gün gecikti dun beta HCG 10964 cikti. Dr vajinal ultrasonla vakti HCG değerine gore kesenin daha küçük olduğunu söyledi (ultrasonda gs 7.40 yaziyor) 4+5 haftalik hamileymisim ama SAT a gore 5+4 olmasi gerekiyor. Beta hcgnin bu kadar yuksek olması ve kesenin küçük olmasi normal midir?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
aaycaa888' Alıntı:
Merhaba benim adetim 9 gün gecikti dun beta HCG 10964 cikti. Dr vajinal ultrasonla vakti HCG değerine gore kesenin daha küçük olduğunu söyledi (ultrasonda gs 7.40 yaziyor) 4+5 haftalik hamileymisim ama SAT a gore 5+4 olmasi gerekiyor. Beta hcgnin bu kadar yuksek olması ve kesenin küçük olmasi normal midir?
Merhaba , değere bakıp biz gebeliğinizin seyri hakkında olasılıklı yorum yapamayız. USG yalaşık gebelik haftanızı belirler. Gebeliğinizin seyri için hekim kontrollerinizi aksatmayın.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba son mens tarihiniz nedir ? Soru sorarken lütfen eksik bilgi vermeyin. Eksik bilgi verdiğiniz için yönlendirme linki veriyorum.Gebelik haftanızı aşağıda ki linkten hesaplayabilirsiniz..

Gebelik Hamilelik Haftası Hesaplama

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar, Yapılan testlerde ortalama iki katı kadar değere sahip bir hamileliğiniz var. Kesenizin görünmemesini lütfen sorun etmeyin. Hayra yorun hayır olsun. O Bebeğin Anne rahmine Rabbim tarafından verildiğini ve kolay kolay bişey olmayacağını da lütfen unutmayın. Sizin güzel ve hayırlı haberlerinizi bekliyor olacağız.

Rabbim, en kısa sürede hayırlı haberler nasip etsin size ve bebek bekleyen tüm anne adaylarına. Saygılar.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada bir kez mesaj göndermeniz yeterlidir, aynı mesajı daha fazla göndermenize gerek yok. Yönetim olarak gördüğümüz anda mesajlarınızı onaylayarak cevap verdiğimize emin olabilirsiniz.

Sevgiler.

2

2m2

Forum Okuru
Çok teşekkür ederim Rabbime sığındık zaten,hamd olsun. Uzun süredir beklediğimiz bir güzellik bu bizim için,kese gözükmeden de gebe diyemiyoruz malum,heveslenmek istiyorum ama netleşmeden de heveslenmek istemiyorum.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyoruz. Fakat bu değerlerde emin olun nettir güzel haberlerinizi bekliyoruz inşAllah.

R

Rukall

Forum Okuru
Merhabalar
Bir senedir adetlerimi düzenli oluyordum Son adet tarihim 2 aralık.. 26 ocakta hcg testim 102.8 çıktı testi tekrarlamadım Doktor hamilesin dedi ama tekrarlamam gerekiyor mu?

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
E Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 136