Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Çok teşekkür ederim Rabbime sığındık zaten,hamd olsun. Uzun süredir beklediğimiz bir güzellik bu bizim için,kese gözükmeden de gebe diyemiyoruz malum,heveslenmek istiyorum ama netleşmeden de heveslenmek istemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyoruz. Fakat bu değerlerde emin olun nettir güzel haberlerinizi bekliyoruz inşAllah.

Merhabalar
Bir senedir adetlerimi düzenli oluyordum Son adet tarihim 2 aralık.. 26 ocakta hcg testim 102.8 çıktı testi tekrarlamadım Doktor hamilesin dedi ama tekrarlamam gerekiyor mu?

Selamlar 102 değerine göre hamileliğiniz kesin. İçimde şüphe var diyor iseniz lütfen iki gün sonra testi yenileyin ikişer gün ara ile yaptığınız testten alacağınız sonuç, bir önceki değerin ortalama iki katı kadar artacaktır. Hayırlara Vesile olsun. Tebrikler.

Çok teşekkür ederim.. Birşey daha sormak istiyorum yumurtalık kisti vb durumlarda hcg bu şekilde artış gösterir mi? Kist durumlarında belli bir seviyeye kadar mı artar? Bunun değerini biliyormuyuz?

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. Gecikmenizin nedeni hormonal yada rahim kaynaklı bir sorun dan ötürü olabilir. Pazartesine kadar mensiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün..

Geri