Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Bende hamile olmayan kadın <0.5-2.9 yazıyor beta hcg için bu ne anlam ifade ediyor adetime 10 gün var

Gebelik testi çok erken yapılmış . Bu test sonucuna göre net olarak gebelik var yada yok diyemeyiz. 8 ve üstü HCG değerleri gebelik olarak değerlendiriliyor. Regl dönemine 1-2 gün kala yada regl gecikmesi söz konusu olursa gebelik testinin uygulanması daha doğru olur ve net sonucu verir.

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 71552
Ben geçen ay 27 sinde adet olmam gerekti ama gecikti 2 sinde adet oldum bu ayda 3 gündür akıntı gibi ama çok az kan geliyordu süt hormonuma baktırmak için kan tahlili yaptım gebelikte batırdım 51 cıktı geçen aya göre adetim daha geçmemiş görünüyor yarın bi daha kan tahlili yapıp doktoruma gidecem bakalım inş hamileyimdir

Selamlar sevgili @Papatya123-123

Eğer gebelik testi 51 çıktı ise hamilesiniz hayırlı olsun. İnşallah dış gebelik değildir tahlili iki gün sonra yenileyerek bhcg hormonunun yükselmesine bakmak gerekiyor. Hayırlı olsun şimdiden

Evet aynen sana dediğimiz gibi bebeğim daha çok çok yeni hayırlara vesile olmasını diliyorum sağ salim kucağına almanı diliyorum tahlili yaptırdıktan sonra sonucu bize de yazarsan biz de sana net olarak bir şeyler söyleyebiliriz ama korkma Allah’ın izine hiçbir şey olmayacak ve sen bu bebeği sağ salim kucağına alacaksın inşallah

Evet aynen sana dediğimiz gibi bebeğim daha çok çok yeni hayırlara vesile olmasını diliyorum sağ salim kucağına almanı diliyorum tahlili yaptırdıktan sonra sonucu bize de yazarsan biz de sana net olarak bir şeyler söyleyebiliriz ama korkma Allah’ın izine hiçbir şey olmayacak ve sen bu bebeği sağ salim kucağına alacaksın inşallah
Allah razı olsun inş inş bu duyguyu yaşarım Rabbim isteyen herkese biran önce nasip etsin inş hayırlısı ile

Geri