Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Arkadaşlar ben aşılamanın 14 gün kan verdim 37,78 çıktı 17 gün verdiğimde 117,10 çıktı acaba Yükseliş normal mi

adet zamanım,beta hcg,0.100 hamile olabilirmiyim adetim gelmesse ne yapayım ,offffffffffffff kadın olmak ne zor,hele bide çocuk olmuyosa.

#29 canlar benimde beta hcg transfer sonrasi 9 gunumde 7,7 cikti bu degerlerden sonra gebeligi devam eden barmi

mrhba arkadaslar benım 15gun gectı adetım beta hcg 0.258 cıktı 1 gun sonra 0.264 cıktı cok fazla akıntım var kasıklarımda ani bi sancı var benım gıbı olup degerı sonradan yukselen oldumu lutfeeeeeen yardımcı olun yuce rabbım bebek ısteyen tum anne adaylarına yasatsın o duyguyu ınsallah

Merhabalar beta hcg test sonucum 0.213 çıktı 1 ay adet gecikmem oldu yumurtaligimin sağ tarafında kist var sonuç hamilelikte pozitif mi negatif mi acaba bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar benim beta hcg test sonucum 0.213 çıktı 2 aydir hastalanmiyorum doktor sağ yumurtaligimda kist var dedi kistten dolayi mi yoksa testin sonucu olumlu mu olumsuz mu ?

mrhba arkadaslar benım 15gun gectı adetım beta hcg 0.258 cıktı 1 gun sonra 0.264 cıktı cok fazla akıntım var kasıklarımda ani bi sancı var benım gıbı olup degerı sonradan yukselen oldumu lutfeeeeeen yardımcı olun yuce rabbım bebek ısteyen tum anne adaylarına yasatsın o duyguyu ınsallah

canım normal olan iki gün sonra iki katına cikmasiymis. Inşallah gönlüne göre olur ...

Beta değeri 1740 çıktı bu sonuca göre hamilemiyim ve kaç haftalık oluyor acil yardım

Geri