Beta Hcg Sonucu Kaç Haftalık Hamilemiyim

Asra elzem

Yeni Üye
Üye
Beta Hcg Sonucu Kaç Haftalık Hamilemiyim
Değerim 471.3cikti sizce ne kadar sürelik kaç haftalık habileyim değerlendire bilir misiniz lütfen ?

Sitemizde daha önceden Beta Hcg Sonuçları sayfasında aslında sizin kaç haftalık olacağınız ile ilgili bilgiler sunmuştuk. Sitemize bu konu üzerinden yazan kişilere kaç haftalık hamile olduklarının net olarak bilgilerini veriyoruz. Buradaki konuyu incelemeniz durumunda net olarak siz de kaç haftalık gebe olduğunuzu kesin bulgilar ile öğrenebilirsiniz.

kan-testinden-bhcg-degerleri-degerlendirme-jpg.85333 Beta hcg testi örneği Melekler Mekanı Forum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben yukarıdan size ilgili konunun linkini verdim Beta hcg değerine göre kaç haftalık hamile olduğunuzu bu konudan öğrenebilirsiniz. Ben yine de değerlere baktım ortalama siz 4-5 haftalık hamilesiniz. Rabbim kucağınıza almayı nasip Etsin. Lütfen bu aşamada dinlenin ayakları yukarıya doğru dikin en ufak leke gördüğünüzde mutlak suret ile doktorunuz ile iletişime geçin, zira her türlü lekelenme ve kanama düşük tehlikesini işaret etmektedir. Sevgiler.

Ben yukarıdan size ilgili konunun linkini verdim Beta hcg değerine göre kaç haftalık hamile olduğunuzu bu konudan öğrenebilirsiniz. Ben yine de değerlere baktım ortalama siz 4-5 haftalık hamilesiniz. Rabbim kucağınıza almayı nasip Etsin. Lütfen bu aşamada dinlenin ayakları yukarıya doğru dikin en ufak leke gördüğünüzde mutlak suret ile doktorunuz ile iletişime geçin, zira her türlü lekelenme ve kanama düşük tehlikesini işaret etmektedir. Sevgiler.
Allah razı olsun Rabbim duamizi kabul etti çok şükür bin şükür

Geri