Beta hcg sonucu negatif olup hamile hissedenler

M

Mirayclk

Forum Okuru
Beta hcg sonucu negatif olup hamile hissedenler
Abla merhaba, daha önce yazdım söylemiştin ben yinede gidip kan testi yaptırdım boşu boşuna 5. ayın ilk günü 0.100 negatif çıktı yine, ama bu karnımda hissettiğim, göğsümdeki ağrı geçmiyor neden olabilir. Uzun zamandır düşündüğüm için mi psikolojik mi?

Yani aslında siz sorunuzun cevabını vermişsiniz yine kendiniz. Evet tamamen psikolojik bir şekilde siz halen kendinizi hamile hissediyor olabilirsiniz. Ha bu hissetiklerinizi kış ayının soğuk oluşuna başka bir hastalığa da bağlamıyor değilim. Başka şekilde hastalanmış ta olabilirsiniz ama hamilelik kesinlikle değil.

Yani aslında siz sorunuzun cevabını vermişsiniz yine kendiniz. Evet tamamen psikolojik bir şekilde siz halen kendinizi hamile hissediyor olabilirsiniz. Ha bu hissetiklerinizi kış ayının soğuk oluşuna başka bir hastalığa da bağlamıyor değilim. Başka şekilde hastalanmış ta olabilirsiniz ama hamilelik kesinlikle değil.
Öncelikle inanılmaz sabırlısın ablam gerçekten çok teşekkür ediyorum cevap verdiğin için, stres kaynaklı vücudum böyle tepki verebilir diye de düşünüyorum. Çünkü 5 ayda 6 kez kan testi, 3 ultrason, 20 den fazlada idrar testi yaptım, 4 kez adet oldum 5. yi bekliyorum. Ama kafamdan bir türlü atamadığım için mi diyorum. Ama kesinlikle hamilelik değil diyebiliriz dimi?

Geri