Beta Hcg Sonucum 1234 çıktı acaba Kaç haftalık hamileyim

Sngll

Yeni Üye
Üye
Beta Hcg Sonucum 1234 çıktı acaba Kaç haftalık hamileyim
Merhaba üç gün önce hamile olduğumu öğrendim son adet tarihim 01.05.2018 kan testi yaptırdım beta hcg oranım 1234 çıktı fakat kese görünmedi bana yardımcı olun lütfen neden böyle ben ne yapmalıyım

Merhaba üç gün önce hamile olduğumu öğrendim son adet tarihim 01.05.2018 kan testi yaptırdım beta hcg oranım 1234 çıktı fakat kese görünmedi bana yardımcı olun lütfen neden böyle ben ne yapmalıyım

Merhaba, son adet tarihinize göre 7 +3 günlük gebesiniz. Tabi bu genel hesaplama geç döllenmede söz konusu olabilir.HCG değerleri 1500-2000 IU/mLe ulaştığında gebelik kesesi ultrasonda görülmeye başlar. Endişelenecek bir durum yok. Bir dahaki kontrolünüzde bebeğin kesesini görürsünüz.

Merhaba, son adet tarihinize göre 7 +3 günlük gebesiniz. Tabi bu genel hesaplama geç döllenmede söz konusu olabilir.HCG değerleri 1500-2000 IU/mLe ulaştığında gebelik kesesi ultrasonda görülmeye başlar. Endişelenecek bir durum yok. Bir dahaki kontrolünüzde bebeğin kesesini görürsünüz.
Teşekkür ederim peki bebeğin zihin testi ben zaman yapılması Laz'ım geç mi kaldım testleri yapmakta

Prenatal tarama testleri bebeğin zekasını ölçmeye yarayan testler değildir. Hamilelik döneminin 11. ile 14. haftaları arasında yapılır. Üçlü tarama testleri kromozom bozuklukları Trizomi 18 Sendromu gibi tehlike belirleyen bir tarama testidir.Hamilelik döneminin 15. İle 20. haftaları arasında yapılır.Doktorunuz sizi konu hakkında bilgilendirecektir.

Geri