BETA HCG SONUCUNA GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ

  • Konbuyu başlatan bhcgikilitestcinsiyet
  • Başlangıç tarihi
BETA HCG SONUCUNA GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ
İkili tarama Beta hcg bhcg testi sonucuna göre cinsiyet tahmini bebeğimin cinsiyeti nedir ile ilgili soru sormak istiyorum. Şimdi benim bhcg seviyesi ikili test yaptırdım ve 60 üstü çıktı buna göre bebeğimin cinsiyeti nedir bir de bu ikili tarama bhcg testi kesin sonuç veriyor mu merak ediyorum bana yardımcı olabilir misiniz lütfennn?

beta hcg ikili tarama testi sonucu cinsiyet tahmini.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar aramıza hoş geldiniz Beta Hcg hormonuna bakılarak yapılan ikili testlerdeki sonuçların doğru çıktığı söyleyinor, Tabiki bunun tıbbi olarak bir geçerliliğinin olmadığının altını çizmek istiyorum. Gelen sağlık ile sağ sağlim gelsin inşallah. Şimdi bu testin şöyle bir durumu var onu anlatalım sizlere.

BETA HCG İKİLİ TARAMA TESTİ 50 NİN ALTINDA İSE ERKEK
BHCG İKİLİ TARAMA TESTİ SONUCU 50 NİN ÜSTÜNDE İKE KIZ BEBEK

olduğu var sayılmakta. Bu durumda sizin bebeğinizin cinsiyetine baktığımızda kız olarak görünüyor tutar tutmaz bilemiyorum tutanlar olur ise yazarsa biz de öğrenmiş oluruz. Taradığımız forum ve kadın sitelerinde bunun için doğru çıktığını söylüyorlar. Ayrıca aşağıda yer alan TEORİLERE GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ DE YAPABİLİRSİNİZ.
Başka da sorularınız var ise lütfen bizlere ulaşınız.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ha ayrıca bir de merak ederseniz bu cinsiyet belirleme yönteminin de baya tuttuğunu söylemek isterim. Aşağıdaki konudan bunu da inceleyebilirsiniz.

 
Üst