Beta Hcg Sonucuna Göre Hamilemiyim Kızlar

dilan dmn

Yeni Üye
Üye
Beta Hcg Sonucuna Göre Hamilemiyim Kızlar
arkadaşlar hamilelik şüphem olduğundan adetime 4 gün var iken merak ettiğimden 4 tane idrar testi yapmıştım pozitif çıkmıştı kan tahlilide yaptırmıştım cuma günü sonuç 478.41 çıktı bu olumlu bir sonuç mu

Selamlar evet bhcg sonucuna göre maşallah hamilesiniz :D:D

Aşağıda yer alan konudan dilerseniz kaç haftalık hamile olduğunuzu görebilirsiniz. Onun haricinde de sorularınız var ise lütfen bu konu başlığından bize ulaşın. 2 şer gün ara ile yapacağınız beta hcg testi sonucunuzun, bir önceki sonucun iki katı ortalama ile artması, sağlıklı bir hamilelik yaşadığınızı işaret eder.

arkadaşlar hamilelik şüphem olduğundan adetime 4 gün var iken merak ettiğimden 4 tane idrar testi yapmıştım pozitif çıkmıştı kan tahlilide yaptırmıştım cuma günü sonuç 478.41 çıktı bu olumlu bir sonuç mu
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Selamlar evet bhcg sonucuna göre maşallah hamilesiniz :D:D

Aşağıda yer alan konudan dilerseniz kaç haftalık hamile olduğunuzu görebilirsiniz. Onun haricinde de sorularınız var ise lütfen bu konu başlığından bize ulaşın. 2 şer gün ara ile yapacağınız beta hcg testi sonucunuzun, bir önceki sonucun iki katı ortalama ile artması, sağlıklı bir hamilelik yaşadığınızı işaret eder.

Adetime 1 gün varken karın ağrısı kasık ağrısı mide bulantısı halsizlikle hastaneye gittim beta 0.23 pazartesi adet olmam lazımdı hala olmadım sence yükselme olasılığı nedir hala içimde bi umut var çünkü geç döllenme olabilir diye

Geri