Beta hcg testi 1.20 çıktı hamilemiyim

N

nisan5n5

Forum Okuru
Evet neden ikna olmuyorsunuz???
abla ya piskolojik olarak çok etkiledi bu yaptığım aptalca şey beni 4 aydır adet oluyorum belirti de yok ama hamileyken normal adet olan insanları okudukça daha da deliriyorum

Likapam

Paylaşımcı Melek
3 4 aylık hamilelikten bahsediyorsunuz hamile olmuş olsanız bunu mutlaka anlardınız en basitinden karında şişme mide bulantısı falan olurdu kaldıki beta bakılmış o kesin sonuçtur

K

Kamskdj

Forum Okuru
3 4 aylık hamilelikten bahsediyorsunuz hamile olmuş olsanız bunu mutlaka anlardınız en basitinden karında şişme mide bulantısı falan olurdu kaldıki beta bakılmış o kesin sonuçtur
Evet abla psikolojik gerçekten ben 6. Kez beta yaptırdım zaten 3 ay içinde artık sorun yoktur herhalde

N

nisan5n5

Forum Okuru
ben baktırmadım diğer arkadaş baktırdı ama benim ilişkim de onunki gibiydi iç çamaşırı vardı ve boşalma olmadı ha dediğiniz belirtilerin de hiçbirini görmedim o ayrı

K

Kamskdj

Forum Okuru
Boşalma olmadan nasıl hamile kalacaksın kaldı ki 3 defa adet olmuşsun sıkıntı yapma
Sende beta yaptırmışsın artık ikna olmaya bak ikinizde
Belime boşalma oldu ama sildim yıkadım hemen,Ondan dolayı tereddüt ettim zevk suyu gelmiş olabilir mi bir yerime diye çıplak değildim zaten ama tereddüt ettiğim için defalarca test yaptırdım

K

Kamskdj

Forum Okuru
belirti falan da mı yok gecikince insan daha da bi tedirgin oluyor
Belim ağrıyor adet dönemlerimde sivilce çıkıyor o da çıktı baya başka belirtim olmuyor zaten olurum herhalde yakın zamanda üstünden çok zaman geçti onunla alakalı değildir bir de daha geçen hafta beta testi yaptırdım 100 gün sonra 14 günde belli olan test 100 günde de olurdu herhalde

N

nisan5n5

Forum Okuru
evet orası öyle tabi de işte korkuyor insan bu korku zor gidiyor
Belim ağrıyor adet dönemlerimde sivilce çıkıyor o da çıktı baya başka belirtim olmuyor zaten olurum herhalde yakın zamanda üstünden çok zaman geçti onunla alakalı değildir bir de daha geçen hafta beta testi yaptırdım 100 gün sonra 14 günde belli olan test 100 günde de olurdu herhalde