Beta hcg testi 1.20 çıktı hamilemiyim

Papatya123

Yeni Üye
Üye
Beta hcg testi 1.20 çıktı hamilemiyim
Merhaba sürtünmeli birlikteliğin üzerinden 3 ay geçtikten sonra beta hcg 1.20 kesin negatif midir? 3 ay düzenli adet gördüm ve ella ertesi gün hapı içtim. Hala şüphe duymaya gerek var mıdır ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet BETA HCG 1.20 TESTİ SONUCU hamile olmadığınızı kesinlikle gösteriyor. Hamile Değilsiniz.

Merhaba sürtünmeli ilişki üzerinden 3 ay geçtikten sonra beta hcg 1.20 kesin negatif midir? 3 ay düzenli adet gördüm ve ella ertesi gün hapı içtim. Hala şüphe duymaya gerek var mıdır ?

afedersiniz de çıplakmıydı yaşadığınız ilişki bende iç çamaşırı varken birşeyler yaşadım 4 aydır adet oluyorum

bende korkuyorum aynı çıplak değildim ve boşalma da olmadı 4 aydır da adet oluyorum ama işte bu korku kötü
Siz test yaptırdınız mı peki? Ben ella ertesi gün hapı kullandım bu 6. Beta testim diğerleri 0.100 çıkmıştı bu 1.20 çıktı adetime 4 gün kala yaptırdım. Doktora gittim kist var dedi o yüzden değer biraz farklı çıkmıştır herhalde 3 farklı hastanede yaptırdım.10 dan fazla da idrar testi yaptım hepsi negatifti. Ama işte psikolojik olarak karnım şiş gibi hissediyorum.

ben test yaptıramıyorum ailem öğrenir diye korkuyorum benim bi belirtim de olmadı 4 aydır şişlikte yok ama evet bu korku çok kötü birşey

Geri