beta hcg testi 35 çıktı ama regl oldum kafam karıştı yardım lütfen?

serpil2019

Yeni Üye
Üye
beta hcg testi 35 çıktı ama regl oldum kafam karıştı yardım lütfen?
Merhaba kızlar
Hamilelik şüphesiyle doktora gttm kanda 8.4 çıktı 2 haftalık hamilesin dedi ama bir hafta sonra tekrar gel dedi gittiğimde 2.0 çıktı.
Hamile değilsiniz yükselmesi gerekiyordu dedi. Bir hafta daha bekleyip tekrar test yaptım 35.0 çıktı. Acile gittiğim için tekrar hamilesin dedi ve kadın doğuma gözük dedi.
Ama ertesi gün regl oldum. Regl olunca gitmedim. Sizce ne olabilir? Bi sevindim bi üzüldüm çok zor bir durum yaşayan var mı acaba?

Merhaba, muhtemelen kimyasal gebelik geçirmişsiniz ancak tam bir teşhis için kadın doğum uzmanına muayene olun. Evet sizin gibi bu durumu yaşayan bir çok kadın var . Kimyasal gebelik yaşayan kadınlar tesadüfen yapılan test sonucu bu durumu tecrübe ediyor. Test yapmasaydınız muhtemelen bunun farkında olmazdınız. Bugün yada yarın mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba, muhtemelen kimyasal gebelik geçirmişsiniz ancak tam bir teşhis için kadın doğum uzmanına muayene olun. Evet sizin gibi bu durumu yaşayan bir çok kadın var . Kimyasal gebelik yaşayan kadınlar tesadüfen yapılan test sonucu bu durumu tecrübe ediyor. Test yapmasaydınız muhtemelen bunun farkında olmazdınız. Bugün yada yarın mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün.
hastaneye gittim kimyasal gebelik olabilir. Ama şuan gebelik yok dediler hamile değilmşim bu durumda olanlar içn yazıyorum

Geri