Bu hafta fırsatım hiç olmadı bide hamile olduğuma öyle inandım ki yarın aksini söyleyecekler diye korkuyorum dua edin arkadaşlar

Idrar testi yapmadım çünkü çıkmazdı yeni bugünden sonra çıkar Öncesinde yapıp moralimi bozmak istemedim yarında doktoru bekliyorum artık

Slm sura o günden bellidir giripte yazamadım doktora gittim tekrar kan testi istedi ve sonuç hamileyim Rabbim inşallah sağlıkla sıhhatle kucağıma almayı ikinci kere anne olmayı nasip etsin tüm anne Olmayı isteyenleri de evlatsız bırakmasın...

Slm sura o günden bellidir giripte yazamadım doktora gittim tekrar kan testi istedi ve sonuç hamileyim Rabbim inşallah sağlıkla sıhhatle kucağıma almayı ikinci kere anne olmayı nasip etsin tüm anne Olmayı isteyenleri de evlatsız bırakmasın...
ayy canımmm benimm nasıll sevindimm bilsennn ben sana ne dedimmm hamişsin demedimmi rabbim tamamını erdirsin anlat bakalım taze hamişş belirtin varmıııı adetin kaç gün geçtii:dancing::dancing::dancing:

kızlar merhaba yeni katıldım aranıza benim adetım en son 18 mayıs da görüldü ve su an 5 haftalık hamıle oldugumu öğrendım. kan testi yaptırdım kan değerım 2030 cıktı normal mı ? cumatersı gunu doktoruma gıdecegım ve cok heyecanlıyım

Geri