ya cok mutluyum ınanın ıçım ıcıme sıgmıyor 2 yıldır beklıyorduk sonunda oldu rabbim dualarımızı kabul ettı. umarım her şey yolunda gıder ...
ALLAHIM isteyen ve bekleyen her anne adayına naisip etsin inşallah

Kızlar şimdi işten geldim wc de baktım hafif akıntı ile birlikte pembe nerdeyse görülmeyecek sekilde kanama var ve çok korkuyorum karnım da ağrıyordu şimdi uzandım geçti gibi ama
Canım yarın hemen bi doktora git benimde Başımda geçti panik olma ama ihmal etme kanamaya dönüşmesin sakın dinlen ayaklarını havaya Kaldır yarın ilk işin doktora git

Geçti canım zaten çok az oldu gözle görülmeyecek gibi idi pedi değiştim tertemiz. Cumartesi randevum bar doktor da ya iş yerinde bütün gün ayakta gezdim hep yoruldu tabi yarın gitmeyi düşünmüyorum umrumda bile değil bebeğim daha önemli

Kızlar iyi geceler :)) Cumartesi doktora gittim. Ve bebişimin kesesini gördük 5 milim Çapında imiş henüz, ben tabi sular seller dayanamadım inanamıyorum hala içimde henüz susam tanesi kadar bebeğim var Rabbim isteyenlere ve gerçekten anne olmak isteyenlere versin tattırsın o duyguyu... ☺️ bu arada progestan a başladım umarım bi aksilik olmaz her şey yolunda gider gerçi Herşeyin yolunda olduğunu söyledi doktorum ama ne bileyim işte o ilacı kullanıyorum sonuçta 4 Temmuz da kalp atışlarını duyabileceğim vakit Geçmiyor bana çok heyecanlıyım

Arkadaşlar meraba ben aranıza yeni katıldım bebişş düşündüğümüzden beri bu siteyi takip ediyodum burda yazılaan yazılar sayesinde çok bilgilendim.bi gün hamile olursam bende buraya yazıcam diye söz verdim kendime.ve hamileyim:) burdayım allahıma şükürler olsun rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah şimdi ben Size hamilelik belirtilerimi yazmak istiyorum umarım faydalı olurum.biz bebek düşündüğümüzde il ay olmadı ama ikinci ay oldu.yumurtlama döneminde beyaz şeffaf akıntı oluyo o zamanlar ilişkiye girmenizii tavsiye ediyorum yani ben yumurtlama dönemimi o akıntıdan biliyordum.yumurtlama döneminden sonra Sol kasık ve karın tarafımda hafif iğnelenme hissediyodum ara sıra birden bire ateşlenme basıyodu kendi yaptığım yemekleri yedikten sonra pişmanlık basıyodu ben bunu nasıl yedim diye annem hep derdi hamileler kendi yemeğini yiyemezler diye:)adetime yedi gün kala idrar testi yaptım tek çizgi çıktı üzüldüm teste akşam bi baktım ikinci çizgi silik beyaz şok oldum acaba bu ne diye 3 gün sonra yine idrartesti yaptım ve onunda ikinci çizgi belirmedi akşamına bi baktım ki silik pembe ve aynı gün akşam kan testi yaptırdım hamileyim ve adet günüme hala iki gün var :)

Geri