Test değerlendirmelerinde referans aralığı testin yapılış tarihi ve yaş beraber baz alınır.Şimdi bu şekilde ben değerlendiremem.Lakin unutmayınki stres başlı başına bir sorundur gebe kalmak için.Şimdi yapmanız gereken leri sıralayalım;stres yapmayın varsa fazla kilonuz verin,düzenli beslenin vereceğim kürü mutlaka yapıp tüketin diyabetiniz yok ise.
1 kavanoz bala 2 yemek kaşığı arı sütü,2 yemek kaşığı polen,1 yemek kaşığı tarçın tozu,1 yemek kaşığı karanfil tozu,1 yemek kaşığı karaçörek otu karıştırıp 1 gün bekletin.Her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı yiyin.Ve mutlaka günde en az 3 adet incir tüketin ister kuru ister yaş pko ya iyi gelen bu kür gebe kalmanızı da kolaylaştıracaktır.Sağlıklı günler diliyorum.

Insallah Allahm hayrlsyla en yakn zamanda sağlklı bi evladm olmasnı nasip etsin ve tum isteyenlere bu mutluluğu yasatsn iyigeceler insallah bende bu mutlulugu yasarm ve ilk ögrendigimde hemen sizinle paylasacagm iyigeceler sağlklı gunler

Merhaba arkadaşlar bişey sorcam ben büğün bhcg yaptırdım değerim 5, 00çıktı korkuyorum ğebelik varmı benden yoksa tekrar yaptırmammı ğerekiyor

Merhabalr benimde yaptigim ikinci idrar testinde silik de olsa gozle gorulur sekildeikinci cizgi belirdi.bugun kan testi yaptirdim ve degerim 33.8 cikti.gebe de olabilirsiniz olmayabilirsiniz dediler.ne anlama geliyo acaba yardimci olabilirmisiniz?

Beta HCG : .100Test) mIU/ml
referans no : .3

ne anlama geliyor ???

cvp bekliyorum lütfen.

Merhabalr benimde yaptigim ikinci idrar testinde silik de olsa gozle gorulur sekildeikinci cizgi belirdi.bugun kan testi yaptirdim ve degerim 33.8 cikti.gebe de olabilirsiniz olmayabilirsiniz dediler.ne anlama geliyo acaba yardimci olabilirmisiniz?

Merhaba değeriniz gebelik lehine .Gebeliğinizin seyri için doktor takibinde olun.
Beta HCG : .100Test) mIU/ml
referans no : .3

ne anlama geliyor ???

cvp bekliyorum lütfen.

Merhaba değer gebelik lehine doktor takibinde olun.

Geri