yardım edin lütfen..en son adetim 2 şubat ve 30 günde düzenli adet görüyorum 3 gün geciktim önce evde test yaptım pozitif sonuç aldım bugünde kan tahlili yaptırdım 17.85 çıktı dr.çok az pozitiflik var dedi ultrasona aldı kese görünmedi acaba hamile miyim????
mrb canım bence hamilesin gözün aydın derim...
ne idrar testi ne de kan bu kadar yanıltmaz,bence dr un ultrason cihazında bir sorun vardır..kendine dikkat etmeni ve 5-10 gün bekleyerek başka bir dr a gitmeni tavsiye ederim..

mrb canım bence hamilesin gözün aydın derim...
ne idrar testi ne de kan bu kadar yanıltmaz,bence dr un ultrason cihazında bir sorun vardır..kendine dikkat etmeni ve 5-10 gün bekleyerek başka bir dr a gitmeni tavsiye ederim..

inş cnm dediğin gibi hamileyimdir...dr.2 gün sonra tekrar gel tahlili tekrarlayalım ve gerekirse genital bölgeden muayene edelim dedi bunu istemiyorum çünkü daha önce karnımda bebeğim öldü ve herkes alttan muayene olma bir daha dedi bakalım cuma günü farklı bir dr. gideceğiz inş olumlu sonuç alırız dualarınızı eksik etmeyin Allah tüm isteyenlerle birlikte banada çocuk versin inş...

kan testi sonucum 1.7 hamilemiyimmmmmmmmmmmmmm

cuma günü tekrar gittim ve değer 169.7 olmuş dr.hamilesin dedi şükürler olsun Rabbime Allah tüm isteyenlerde versin inş.. fakat daha ultrasonda kese görünmedi cuma tekrar gel küçük olduğu için görünmez dedi önceki gebeliğimde de alttan muayenede görünmüştü normal ultrasonda görünmeyipte dr.alttan muayene edelim derse olmalımıyım?

cuma günü tekrar gittim ve değer 169.7 olmuş dr.hamilesin dedi şükürler olsun Rabbime Allah tüm isteyenlerde versin inş.. fakat daha ultrasonda kese görünmedi cuma tekrar gel küçük olduğu için görünmez dedi önceki gebeliğimde de alttan muayenede görünmüştü normal ultrasonda görünmeyipte dr.alttan muayene edelim derse olmalımıyım?
tebrik ederim canım darısı bizlerin başına..kanda çıkmış ya artık korkma elbet görünür,alttan muayeneden de neden korkuyorsun ki sonuçta dr muayene edecek olan sana ya da keseye zarar verebileceğini hiç sanmıyorum,zaten ufacık bir muayene ile zarar görecekse yerleşme ve kese sağlıklı değil demektir..Yeter ki rabbim onu sana bağışlamış olsun :)tekrar tekrar gözün aydın canım:)

hamilemiyim

merhaba benim beta degerim 0-10 hcg 2.71 hamilemiyim lutfen cvp verin ayrıca bir aydır adet olmadım ama zamn zaman boyle düzensizlikler yasıyorum.

Geri