Merhabalar ben dün kan testi yaptırdım 692 çıktı normalmi bu adetin 3 qün qecikti acaba kaç haftalık hamileyimdir acil cewap

Hcg değeriniz gebelik lehine . Tek değerle gebeliğin seyri hakkında değerlendirme yapılmaz. Doktor kontrolünde olun. Ayrıca son adet tarihinizi yazmamışsınız bu nedenle gebelik haftanız hakkında bilgi veremiyoruz.

Adetim 1 hafta geçti kan testi yaptırdım 29.80 çıktı hamilemiyim acaba

Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz

Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar.

Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim.

Hangi değerlere bakacağız ?

beta-bhcg-e2.png

En yukarıda sağda yazan HCG mIU/ml değerine bakacaksınız arkadaşlarım. Peki bu değerdeki rakkamların anlamı ne hangisi ne anlama gelmekte ve kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl anlayacaksınız ( tabiki hamileyseniz )

kan%20testi%20bhcg-2bb.png

Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.

Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.
hocam bir sorum olacak

İlk test yaptığım da 75,71 cıktı 6 günlük hamilesin denildi iki gun sonra gel tekrar yap dedi Kan tastni 95 çıkarsa kessin hamilesin sir dedi gittim yaptım 96,28 çıktı bu seferde supheli dedi bişey anlamadım bilen var sa cevaplasın

Durumunuz şüpheli değil hcg değerlerine göre hamilesiniz..
Hocam neden doktor böyle bilet söylemiş olabilir ve kaç günlük hamileyim ilk testi yaptığım da son adet tarihin den sonra 21 gün dolmuştu ertesi gün hastalanmam gerekiyordu olmadım Bi sonraki gün de böyle gittiğim ikinci testi yaptım sonucu yukarıda belirtmiştim zaten süpheli dedi

Geri