ben ekimin 3,de baş ve bacak ağrısı için 2 ayrı hastahaneye doktora muayene oldum.hastalığım bulunamadı uzman enfeksiyon dr. u da ne olur ne olmaz diye bütün testlerime hcg de dahil baktıktan sonra hasta olmasam,da önlem için 1,g antibiyotik ağrı kesici ve nsaii etkili ilaç verdi ,korkum daha da kötü olmamak için antibiyotik harici 2 ilacı 4 gün kullandıktan sonra içmeyi bıraktım ve eve geldiğimde ise hcg değerlerimin 0.9 olduğunu gördüm ve aldığım ilaçların prospektüsünü okuyunca kara kara düşünüp duruyorum hep çocuk istediğim için herzaman kontrol amaçlı kantesti yaprıyodum normalde 0,1 yada 0.5 olurdu ve çok canım sıkkın acaba hamile olabilirmiyim ne olur soru işaretlerini biri kaldırsın aklımdan
Geçmiş olsun ilaçlarını düzenli kullanmaya devam edebilirsin sonuca göre hamile değilsin zaten dr ona verir

Merhaba ben idrar testi yaptım çift çizgi çıktı sonra kan testi yaptım sonuç 246 referans araligi 0-5.3 çıktı sizce gebelik var mi ?

Referans aralığını karıştırdım. Eğer sonuç 246 ise hamilesin demektir. muhtemelen doktor iki gün sonra ya da bi haftaya testi yenile diyecek ama hamilesin hayırlı olsun :A

Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi yaptırdım korona da zor oldu ama adetim 8 gün geçmişti sonuç 44 çıktı doktor bi daha gel dedi kızlar bu sonuca örneğe göre ben hamile miyim acaba

Evet hayatım testin sonucuna göre hamilelik şüphesi kuvvetle muhtemel. Bana göre hamilesiniz. Bu sıralarda biraz kendinize dikkat etin ağır iş yapmayın dinlenin ve testi iki gün sonra bi daha yaptırın sonuç 80 ve üstü ise emin adımlar ile hamilelik yolunda ilerliyorsunuz demektir. Ama dediğim gibi ben hamilelik olduğunu düşünüyorum.

Selamlar sonuç 102 çıktı doktor testi yenile dedi ama aklım karıştı koronadan dolayı hastaneler son derece sıkıntılı tam da konuşamadım şimdi ben hamile miyim değil miyim anlamadım ?

Hayatım hayırlı olsun bu sonuca göre hamilesiniz tabiki. 2 gün sonra testi yenileyin ya da 4 gün sonra buraya yazın net olarak söyleyelim size. Olaki yazamaz iseniz, 2 gün sonra yaptığınız testin sonucu bir önceki sonucun iki katı gibi ise kesin hamileyim diye düşünebilirsiniz.

Geri