Beta hcg yükselir mi 0,42 çıktı Hamilelik ihtimali var mı ?

İ

İpekMurat

Forum Okuru
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Testi ne zaman yaptığınızı bilemiyoruz bununla ilgili bilgi verir misiniz ne zaman adet oldunuz en son testi ne zaman yaptınız. Adet tarihinin üstünden geçti mi erken mi yaptınız öyle ise kaç gün erken yaptınız bu bilgileri verebilir misiniz lütfen.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Adetinizde gecikme olup olmadığını belirtmemişsiniz.Sayet gecikme olmadan test yaptıysanız sonucu dikkate almayın. Eğer gecikme olduktan sonra testi yaptıysanız bu değerin gebelik lehine olmadığını belirtelim.Yukselme ihtimaline gelince;adette gecikme varsa geç döllenme söz konusu olursa değer elbetteki artıcaktır

U

Umut488

Forum Okuru
Merhaba bana da yardım edin lütfen en son 16.08.2017 de adet oldum adetime 7 gün var yoğun belirti yaşıyorum..kan testin 0.184 çıktı 5 gün sonra tekrar gelin dediler sizce yükselme ihtimali var mı cevaplarını bekliyorum..tesekkurler şimdiden..allah isteyen herkese nasip etsin

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , gecikme olmadan gebelik testi yapmışsınız. Değer haliyle negatif. Gebe olursanız değer elbetteki artacaktır. Mensiniz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa tekrar test yapın.

U

Umut488

Forum Okuru
Kızlar merhaba adetim 3 gün gecikti 12 gün önce beta hcg 0.184 çıkmıştı sizce ne zaman test yapmalıyım gebelik var mıdır acaba.. teşekkürler simdiden

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, daha önce tetsi çok erken yapmışsınız. Şu an test yapmanız için yeterli gecikme mevcut. Bugün test yapabilirsiniz..

B

Bitter 001

Forum Okuru
Merhabalar 16 ağustos 2018 de korunmasız ilişkiye girdim 19 ağustosta adet olmam gerekirken üzerinden 8 gün geçti adet olmadım 22 ağustosta bthcg testim 0.5 çıktı 27 agustosta testi yeniledim 0.25 cıktı yükselme olurmu testi erken yaptırdığım için çıkmamıs olabilirmi hamilelik var mı ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bitter 001' Alıntı:
Merhabalar 16 ağustos 2018 de korunmasız ilişkiye girdim 19 ağustosta adet olmam gerekirken üzerinden 8 gün geçti adet olmadım 22 ağustosta bthcg testim 0.5 çıktı 27 agustosta testi yeniledim 0.25 cıktı yükselme olurmu testi erken yaptırdığım için çıkmamıs olabilirmi hamilelik var mı ?
Merhaba , hcg değerleriniz gebelik lehine değil, yani hamile değilsiniz. Gebelik söz konusu olmadığı için değerinizde yükselme olmayacaktır. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı oluşmaz. Bir çok neden adet gecikmesine neden olabilir. Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var

T

Turkuazzzz

Forum Okuru
Merhaba 16 ağustosta döngümün en yüksek oranda olduğu gün korunmasız ilişkiye girdim ertesi gün hemen ertesi gün hapı içtim. 4 eylülde tekrar korunmasız ilişkiye girdim ancak 31 ağustosta adet olmam gerekiyordu 12 gün gecikti henüz olmadım. Bugün kan testi yaptırdım. Beta hcg sonucum 0.29 hamile kalma ihtimalim var mıdır çok merak ediyorum lütfen cevap verin

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Merhaba, adet gecikmeleri sadece gebelik kaynaklı olmaz bir çok neden adet gecikmesine sebep olabilir. Hcg değerine göre gebe değilsiniz. Adet gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünmenizi öneriyoruz.

C

Cikolata555

Forum Okuru
Selam kızlar adetimin olması gereken günde test yaptım idrar da iki testte de ikinci çizgi silik cıktı ama kanda 0.40 cıktı sizce nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Cikolata555' Alıntı:
Selam kızlar adetimin olması gereken günde test yaptım idrar da iki testte de ikinci çizgi silik cıktı ama kanda 0.40 cıktı sizce nedir
Merhaba, Hcg değerine göre hamile değilsiniz. İdrardan yapmış olduğunuz test muhtemelen bozuk yada yanlış uygulanmış olabilir.

H

Hülua

Forum Okuru
Umut488' Alıntı:
Kızlar merhaba adetim 3 gün gecikti 12 gün önce beta hcg 0.184 çıkmıştı sizce ne zaman test yapmalıyım gebelik var mıdır acaba.. teşekkürler simdiden

H

Hülua

Forum Okuru
Umut488' Alıntı:
Merhaba bana da yardım edin lütfen en son 16.08.2017 de adet oldum adetime 7 gün var yoğun belirti yaşıyorum..kan testin 0.184 çıktı 5 gün sonra tekrar gelin dediler sizce yükselme ihtimali var mı cevaplarını bekliyorum..tesekkurler şimdiden..allah isteyen herkese nasip etsin
Merhaba siz sonucunuzu aldınız mı ben çıktı? Benimde 0.184 çıktı merak ediyorum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hülua' Alıntı:
Merhaba siz sonucunuzu aldınız mı ben çıktı? Benimde 0.184 çıktı merak ediyorum
Hcg değeriniz gebelik lehine değil yani hamile değilsiniz.

E

Emine_gül

Forum Okuru
Merhaba adetimden 1 hafta geçti beta hcg değeri 0.38 ama bi hafta önce yaptığımda 0.1den bile çok düşüktü sizde bu hamilelik midir

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Emine_gül' Alıntı:
Merhaba adetimden 1 hafta geçti beta hcg değeri 0.38 ama bi hafta önce yaptığımda 0.1den bile çok düşüktü sizde bu hamilelik midir

Selamlar Emine Gül, hayır bu hamilelik değil. Hamile değilsiniz.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada Emine, bu sonuç kesindir yanılma payı sıfırdır bilginiz olsun.

B

Berruhanim

Yeni Üye
Üye
Merhaba ben 19ocakta esimle iliskiye girdim. 28gunde bir duzenli adet goren biriyim 31inde adet oldun ama normalde 4gun suruyodu bu sefer 2.5 gun falan surdu sonra lekelenmelerim oldu 2 gun lekelenme kaynagi adet kanimin temizlenmeside olabilir diye dusunuyorum ama ustune gorme durumuda olabilirmi acaba. Iliskiden iki gun sonra acile gittim adet olmadan beta hcg 0.01di adet gectikten 1hafta sonra yine beta hcg bakildi 0.30 cikti 3 gun once evdede test yaptim negatifti ama mide bulantim ve sari renk akintim var sizce bir gebelik soz konusumudur yoksa farkli bir sebepten olabilirmi?

E

Encaa

Forum Okuru
Merhaba adetime 1 hafta kala beta hcg test yaptım 3.42 çıktı daha adet olmama var merakimi gidermek için test yaptım sizce bi değer adete yakın veya sonrasında yukselirmi

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
E Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
O Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 17