Beta hcg yükselir mi 0,42 çıktı Hamilelik ihtimali var mı ?

Merhaba adetime 1 hafta kala beta hcg test yaptım 3.42 çıktı daha adet olmama var merakimi gidermek için test yaptım sizce bi değer adete yakın veya sonrasında yukselirmi

Merhabalar adetim 4 gün geçti ve dün sabah kan testi yaptırdım hcg 0.1 cıktı ve hala adet olmadım sizce hcg yükselirmi hamile olama ihtimalim varmı

Merhabalar adetim 4 gün geçti ve dün sabah kan testi yaptırdım hcg 0.1 cıktı ve hala adet olmadım sizce hcg yükselirmi hamile olama ihtimalim varmı
Hamileyseniz mutlaka yükselir ama her adet gecikmesi gebelik değildir bi kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmezse testi yenileyin yada direk kadin doğum doktoruna gidin

merhaba adetime 6 gün kala 2 gün suren çok kısa kahverengi lekelenme yaşadım adet oldum sandım ama öyle değilmiş. adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2,30 çıktı. suan adet gecikmesinin 5. gunundeyim ve tekrar test yapmaya korkuyorum açıkcası ne yapmalıyım. idrarda çıkar mi biraz daha beklesem mi.

merhaba adetime 6 gün kala 2 gün suren çok kısa kahverengi lekelenme yaşadım adet oldum sandım ama öyle değilmiş. adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2,30 çıktı. suan adet gecikmesinin 5. gunundeyim ve tekrar test yapmaya korkuyorum açıkcası ne yapmalıyım. idrarda çıkar mi biraz daha beklesem mi.
İdrar değilde tekrar kan testi yaptır duruma göre dr gidersin

Geri