Beta Hcgde Hamilelik Çikmamasi Mümkün Mü ?

lololilak

Yeni Üye
Üye
Beta Hcgde Hamilelik Çikmamasi Mümkün Mü ?
merhabalar internette 4-5 aylik hamilelige kadar kanda beta hcg testlerinin negatif ciktigi seyler okudum bu mumkun mudur nasil olur? Hamile olunca cikmasi gerekmez mi ? kafam cok karisti lutfenn yardimci olun
@Uzman SühaN @SadmiN @LaViNYaM

merhabalar internette 4-5 aylik hamilelige kadar kanda beta hcg testlerinin negatif ciktigi seyler okudum bu mumkun mudur nasil olur? Hamile olunca cikmasi gerekmez mi ? kafam cok karisti lutfenn yardimci olun
@Uzman SühaN @SadmiN @LaViNYaM
bu olamaz yani eğer beta hcg negatif çıktı ise hamilelik yoktur tabii adetiniz geçtikten sonrası söz konusu adet öncesi eğer gebelik oluşmamış ise zaten negatif çıkar. Dediğiniz durum 4-5 aylık hamilelikte beta hcg nin negatif çıkma gibi bir durumu yoktur ki, doktorunuz ultrasondan illaki keseyi ve kalp atışını duyacaktır bebeğin hamile iseniz.

bu olamaz yani eğer beta hcg negatif çıktı ise hamilelik yoktur tabii adetiniz geçtikten sonrası söz konusu adet öncesi eğer gebelik oluşmamış ise zaten negatif çıkar. Dediğiniz durum 4-5 aylık hamilelikte beta hcg nin negatif çıkma gibi bir durumu yoktur ki, doktorunuz ultrasondan illaki keseyi ve kalp atışını duyacaktır bebeğin hamile iseniz.
onceden belirttigim gibi adetim gecikmedi cunku zaten adet benzeri bi kanama yasadim tam adet tarihimde ama belki yerlesmedir diye kan bittikten 4 ve 15 gun sonra kan testi yaptirdim ikisi de negatif hamilelik yok diyenilir miyiz ?? acilll lutfen @Uzman SühaN @LaViNYaM

Hayır hamilelik var ise betahcg testinde yüzde yüz çıkacaktır. Yok ise hamilelik kesinlikle yok diyebiliriz.

Hayır hamilelik var ise betahcg testinde yüzde yüz çıkacaktır. Yok ise hamilelik kesinlikle yok diyebiliriz.
Su internet varya İnan’ın sıkıntılı her türlü şey var yani hele su gebelikle ilgili olanlar hepten sıkıntı okumayın arkadaşlar ya araştırmayın gidin bi beta bi ultrason en temizi negatıfse negatıf diyin oturun asagı sonra benim gibi 9 ay uğraşırsınız kafayı yersiniz antidepresana başlarsınız hep zarar vücuda zarar beyne zarar

canim benim biliyorum ama bu durumu paylasabilcegim kimsem yok emin olmaya calisiyorum o yuzden zaten 4-5 haftaliktan fazla olmasi gerekirdi cunku 2.adetime 1 hafta kaldi olsaydi deger negatif cikamazdi degil mi ?LUTFEN ACIKLAR MISINN ?? @LaViNYaM

Geri