Beyaz çamaşırlar için aspirini denediniz mi?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Beyaz çamaşırlar için aspirini denediniz mi?

Her bayan çamaşırlarının tertemiz ve lekesiz olmasını ister. Bunun için çamaşır makinesin de farklı deterjan yada leke çıkartıcılar denersiniz. Bazen sonuçlar olumlu olurken bazen de o kadar para verip aldığınız ürünlerin işe yaramadığını görür ve hayal kırıklığına uğrarsınız.

Tertemiz çamaşır denince benim aklıma nedense bembeyaz lekesiz kar gibi beyazlarım geliyor. Beyaz çamaşırlar ilk günkü gibi bazen kalmayabiliyor. İlk aldığınız da siz de biliyorsunuz ki çamaşırın rengi karbeyaz olsa da yıkana yıkana o beyazlığından eser kalmıyor ve rengi koyu beyaz hatta bazen kreme kadar dönüşebiliyor.

Sizlere bir tavsiyem olacak ve bu vereceğim tavsiye öyle bütçenizi sarsmadan kar gibi beyazlar elde edebileceğiniz bir tavsiye...

Beyaz çamaşırlar nasıl daha beyaz olur?

Beyaz çamaşırlarınızın makineden tertemiz kar gibi lekesiz bir şekil de çıkması için hiç aspirin denediniz mi? Evet yanlış duymadınız bildiğiniz aspirin beyazlar üzerin de inanılmaz bir etki göstererek makineden lekesiz bir şekil de çıkmasını sağlıyor.

camasir_makinesine_aspirin_koyarsaniz_1470983787_4549.JPG

Beyaz çamaşırlarınızı makineye yerleştirdikten sonra deterjan gözüne kullandığınız deterjan ile birlikte aspirin ekleyin. Her 1 kilo çamaşırınız için bir tane aspirin eklemeniz yeterli olacaktır. Sonra çamaşırlarınızı ön yıkamasız şekil de yıkayın ve sonucu görün;)

Bu yöntemle beyazlarınız daha beyaz makineden çıkacağı gibi beyazlarınızın ömrünü uzatacaksınız..

201607231469294535Jpeg.JPG

Bu konular da ilginizi çekebilir

Çamaşır Makinesinin Kireçlenmesi Nasıl Engellenir?

Ev Yapımı Çamaşır Yumuşatıcısı

aa çok ilginç geldi bana ilk kez duydum beyaz çamaşırlar ilk günkü beyazlığını daha sonra korumuyor rengi değişiyor o kadar da iyi deterjan kullanıyorum bazen kaynatmada bile beyaz çamaşır üzerin de bulunan lekeler çıkmıyor. beyaz çamaşırlar için aspirini en kısa zaman da mutlaka denemek istiyorum hatta evde aspirinim yok olsa bu akşam beyazlarımı yıkıcaktım hemen denerdim bakalım gerçekten işe yarıyormu gerçekten çok merak ettim denemekten ne olacakki ;)

denedim ve sonucu yazıyorum gerçekten beyazlarda biraz daha açılma oldu ama ben ön yıkamalı yıkayıp çamaşırları öyle koymuştum aspirini hatta bugün tekrar eczaneden aldım aspirini bana sordular yetişkinler içinmi yoksa bebekler içinmi diye bende çamaşırlar için dedim kız baktı yüzüme nasıl yani dedi valla beyazlara kullanıyorum işe yarıyor dedim oda çok şaşırdı hatta hemen bir kutu ayırdı eve götürmek için bende denicem dedi bidahakine beyazları yıkarken ön yıkamasız yapacam bakalım sonuç ne olacak

Valla ilk defa duydum ve mutlaka en kısa zaman da bende deniyeceğim ve sonucu yazacağım.Gerçekten çok faydalı paylaşım olmuş adminim . Zaten şu pahallı beyazlatıcılar hiç işe yaramıyor.Böyle cüzzi bir miktarla çamaşırların beyazlatılması son derece memnun edici.Paylaşım için teşekkürler

ben beyaz çamaşırlarıma aspirin kullanıyorum ve gayette memnunum beyazlarım makineden daha bir beyaz çıkıyor hatta dün yıkadım beyazlarımı içlerin de çok kirli resmen siyaha dönen çoraplar vardı çıktığında onlar bile bembeyaz olmuştu tavsiye ederim hanımlar

Aaaa çok ilginç ilk defa duyuyorum .Benim çamaşırlarda gri mutlaka deniycem.Bu önemli paylaşım için teşekkürler adminim.

Evet deneyeceğim dedim ve denedim. Gerçekten beyazları kar gibi yapıyor. Acaba içinde asit olduğun dan dolayımı beyazları ağartıyor bilmiyorum ama işe yaradığı ortada. Bu arada duruluma işlemini iki defa yapalım ne olur ne olmaz kalıntılar cildimizle temas ederse allerjik sonuçlar doğurabilir.

Geri