Beyaz mutfak tezgah arası modellerle ferah mutfaklar

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Beyaz mutfak tezgah arası modellerle ferah mutfaklar
Beyaz mutfak tezgah arası modeller mutfak tezgah arası fayans modelleri beyaz tezgah arası modeller ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

MUTFAK TEZGAH ARASI NEDEN ÖNEMLİ

Mutfak tezgah araları son yıllarda oldukça çeşitlendi. Her mutfak rengi ve dekorasyonuna özel olarak tasarlanan mutfak tezgah araları mutfağın demirbaşları arasına girdi bile. Özellikle ben beyaz örme duvar şeklinde olanları çok beğeniyorum. Bugün sizlere beyaz mutfak tezgah arası modellerden konuşacağız hangi mutfak modellerine dolaplarına uyum sağlar tek tek bahsedeceğiz hanımlar. Beyaz kadınların en sevdiği renklerden biri. Özellikle ben mutfaklara da çok yakıştırıyorum. Mutfaklar beyaz renkli dolaplar ya da beyaz tezgah arası fayanslar ile daha ferah ve canlı görünebiliyor. Artık mutfak dekore ettirmek isteyenler özellikle dolap tezgah rengini seçerken tezgah arasını da bunlara uydurmak farz olmuş. Önemli bir tamamlayıcı olmuş adeta mutfak tezgah arası fayanslar. Mutfak tezgah arası da özenle seçilip mutfak dekorasyonuna eklenmekte. Mutfak tezgah arası olarak mozaik cam örme duvar tarzında fayans türleri bulunuyor herkes kendi zevk ve mutfak dekorasyonuna uygun renk ve modelleri tercih ediyor. Çok iyi hatırlıyorum ben çocukken beyaz bir mermer ve tezgah arasında da neye benzediği belli olmayan fayanslar yer alıyordu. Dekorasyon alanında oldukça güzel değişimler oldu ve insanlar bunu sonuna kadar kullanabiliyorlar çok güzel.

beyaz orme duvar mutfak tezgah arasi.jpg

BEYAZ MUTFAK ARASI TEZGAH HANGİ MUTFAKLARA YAKIŞIR

Beyaz saflığın masumiyetin rengi ve iç açıcı bir renk dolayısı ile kadınlar beyaz gördü mü özellikle ev dekorasyonunda çok tercih ediyoruz. Mutfaklarda da artık bir uyum bir şıklık görür olduk son yıllarda. Her parçanın birbirine uydurulması kombine edilmesi ile mutfak dekorasyonları da kendini göstermeye başladı tabi. Mutfak dolapları ne renk olursa olsun aslında beyaz bir mutfak arası tezgah örneği ile uyumu yakalayacaktır diye düşünüyorum. Örneğin beyaz mutfak dolapları siyah tezgah ve beyaz mutfak arası tezgah uyumu yakalayacaktır. Mutfak tezgah arası modeliniz sade beyaz olmasın isterseniz hemen aşağıda beyaz ve siyah mozaikli tezgah arasını tercih edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi siyah mermer beyaz dolaplarla da uyumlu görünüyor siyah beyaz mozaik tezgah arası.

siyah beyaz mozaik mutfak tezgah arasi.png

Aşağıdaki modele bakacak olursak beyaz mutfak tezgah arası fayansların derzleri siyah tercih edilmiş ve ocak bölümü arkasında desenli fayans eklenerek renkli bir görünüm oluşturulurken aynı zamanda bu ocak arkası genelde hep çabuk kirlenir ya hani aslında kirin yağın görünmesini engellemek için böyle bir tasarım da düşünebilirsiniz. Tezgahın ahşap tercih edilmesi çok şık bir görüntü oluşturmamış mı sizce de?

beyaz mutfak tezgah arasi orme duvar.jpg

Dokulu üç boyut görünümlü mutfak tezgah arası fayans da oldukça şık. Beyaz rengi ve doku etkisiyle mutfakta çok şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sade bir mutfak dekorasyonunuz varsa bu tür dokulu beyaz tezgah arası fayans tercih ederek mutfağınızı hareketlendirebilirsiniz. Beyaz renk mutfak tezgah arası ile mutfağınız daha aydınlık olacak. Özellikle mutfağınız küçük ve karanlık bir görünüme sahipse beyaz tercih etmek doğru bir tercih olacaktır gerçekten. Mutfak tezgah arası seramik örneklerini bu yazımızdan örnekleri inceleyebilirsiniz.

dokulu beyaz mutfak tezgah arasi.jpg

Geri