Beyruha cilt yenileyici krem kullananlar nasıl bir etki gösterdi sizde?

B

Beyhankaraca

Forum Okuru
Beyruha cilt yenileyici krem kullananlar nasıl bir etki gösterdi sizde?

Beyruha cilt yenileyici krem kullananlar melek kadınlar kulübü beyruha cilt yenileyici krem fiyatı forum'da.​

Arkadaşlar nette gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama ilgimi çektiği de doğru. Beyruha cilt yenileyici krem varmış cildi yeniliyormus yani ciltte hücre oluşumunu yeniliyormus genclestiriyormuş acaba gerçekten işe yarar mı bu cilt kremi? Kullananlar var mı aranızda arkadaşlar?

Merhabalar
Aslında maalesef ki piyasada buna benzer çok fazla ürün var tabi bazıları gerçekten işe yarıyor olabilir ama çoğu da para tuzağı. İşe yaramadığı gibi cildinizi de mahvediyor. Beyruha cilt yenileyici krem ilk kez duydum acaba dedim piyasadaki diğer ürünler gibi mi diyerek hem de size yardımcı olmak adına araştırmak istedim. Öncelikle organik olduğu söyleniyor sitesinden izlemledigim kadarıyla. Beyruha cilt yenileyici krem özellikleri arasında cildi yeniler deniyor burada cildin yapısında bulunan hücreleri canlandırıcı etkisi vardır. Uzun ve düzenli kullanımda cildiniz daha genç ve diri bir görünüme kavuşur deniyor. Bakın biz demiyoruz onlar diyor. Tabi ben piyasadaki bu tip ürünlere itibar etmiyorum. En azından kullanıp faydasını gören birini görene kadar. Bu arada helal ve organik ürünlerle formüle edilmiş cildin yapısını derinlemesine temizleyen ve cildi canlandıran bir krem olduğu da söylenmiştir. Zararlı hiç bir kimyasal katkı maddesi içermediği de yazıyor açıklama kısmında. Size kalmış yani bu şekilde. Yine de kullanan arkadaşlar varsa onlardan da yorum bekleyelim arkadaşım en azından fikir edinmiş olursunuz.

Cildinizin taze kalması için beslemek de önemli tabii ki. Yediklerinize dikkat edip bol su içmek cilde iyi gelecektir. "Hücre yenileyici gıdalar hangileridir" konumuzu inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Geri