Bhcg oranım 17 6 19 seviyesinde düştü sonra yeniden yükseldi hamilemiyim

star96

Yeni Üye
Üye
Bhcg oranım 17 6 19 seviyesinde düştü sonra yeniden yükseldi hamilemiyim
bugün 13 eylül benim adet günüm. en son adetimle bir önceki arası 35 gün sürdü pek öyle uzamazdı uzarsa da diğeri son olduğum tarihte olurdu. yani tahminimce bugün.. lakin 9 ekimde devlet hastanesinde test yaptım acilde 17.16 çıktı bhcg dün yani 12 ekim dayanamadım yol üstü bir poliklinikte gene test yaptım 6.04 çıktı ve dün oradan çıkar çıkmaz o panikle özel hastaneye gittik eşimle. orada 2 saat sonraki test sonucu 19.00 çıktı kasık ağrım meme ağrım var. doktor geç döllenme olmuş olabilir dedi. yarın için gene test vericem. kimyasal da olabilir bilmiyorum.. lakin bugün adet günü ve ne kadar bekleyip gideyim sizce ? kimi hamilelerin yorumlarını okudum burada adet gününde bile yaptıkları düşük 12 gün sonra yaptıklarıda düşük 26.40 larda yani.. sizce durumum nedir ne olabilir psikolojimi çok etkiledi süreç :(

Selamlar, Öncelikle Allah'eın dediği olur bunun öncelikle altını bir çizelim. Bu süreçte sizin kendinizi kesinlikle iyi hissetmeniz ve moral olarak üst seviyelerde olmanız son derece ama son derece önemli. Allah'ın ol dediğinin önünde durabilecek hiç bir kuvvet yok. Olacak ise olur. Bu tür testleri lütfen aynı hastanelerde yaptıralım. Şimdi Devlet hastanelerinde bu testleri yapmanızı tavsiye etmiyorum. Nerede yaptırdı iseniz özel olarak hastanede aynı hastanede yeniden yaptırın. Görünen o ki hamileliğiniz var bu kesin. Ha dış gebelik olabilir mi ? Düşük bir ihtimal ama evet olabilir. Siz dediğim gibi psikolojinizi asla bozmayın ve hamileyim inşAllah. Rabbim hayırlısı ise nasip et deyip bekleyin.

Umarım benim dediğim gibi sıkıntısız bir hamileliktir ve müjdenizi de buradan bizimle paylaşırsınız. Sıkıntı yapmayın lütfen.

Teşekkür ederim. Şüphesiz Allah'ın dediği olur. Bugün bir yerde bir doktorun bir hastasına cevabını okudum bhcg adetin gecikmesiyle artmaya başlıyormuş hız kazanıyormuş.. Allah'ım her isteyene ve bize de nasip etsin sağlıklı hayırlı mutlu evlatlar nasip etsin Aminnnn

İnşallah hayırlı haberlerinizi ilk bizim buraya yazar, sevincinizi paylaşırsınız. Sevgiler...

Merhaba birşey sormak istiyorum aklıma takıldı.. Hamilelikte kahve rengi leke ve pembe akıntı gelmesi gerekiyor mu? Hane yerleşme diyorlar buna bu herkeste oluyor mu bende beyaz akıntı oluyor genelde ve bugün geciken Adetimin 2.günü ve arada bir sancısı yokluyor normal mi? Ve kasıklarımda ağrı fıtık gibi düşünün gerçi kasık fıtığı çok şükür yaşamadım da tarif etmek maksadıylan.. Cevaplarsanız çok sevinirim

Yerleşme kanaması her gebelikte olacak diye bir kural yok. Gebelerin çoğu yerleşme kanaması görmez. Kasık ağrısı gebelik belirtisi olduğu gibi adet belirtisi de olabilmektedir. Durumun normal mi anormal mi olduğunu belirlemek için gecikmenin nedenini belirlemek lazım..

Geri