bi yardım edin arkadaşlar

melekse

Yeni Üye
Üye
bi yardım edin arkadaşlar
80 kiloyum 68 kiloya düşmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum bazıları günde tek öğün ve sıkı bi şekilde yemek yeğerek zayıfladıklarını söylüyolar bu şekilde verebilirmiyim kilolarımı

80 kiloyum 68 kiloya düşmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum bazıları günde tek öğün ve sıkı bi şekilde yemek yeğerek zayıfladıklarını söylüyolar bu şekilde verebilirmiyim kilolarımı
verirsin ama kaslarını eritirsin yağlarını değil drlar hep az yiyin sık sık yiyin diyor bende 79dum 1 kilo verdim bile bize katıl sende istersen

bu şekilde belki zayıflarsın belki ama kiloların sana geri dönüşü uzun sürmeyecektir canım tüm uzman ların ortak görüşüdür bu sen en iyisi az az sık sık ye ve akşam yemeklerini geç saate bırakma en geç 6,30 7 gibi ye farkı göreceksin canım üstüne birazda yürüyüş eklersen kimse tutamaz o kiloları kendiliğinden gider tecrübeyle sabittirr kolay gelsin canım

Geri