Bıktım artık eşimin ailesinden.....

YALNIZ

Yeni Üye
Üye
Bıktım artık eşimin ailesinden.....
Merhaba arkadaşlar uzun zamndır giremiyordum siteye ama derdimi anlatacak başka hiç kimsem olmadığı için ne yapıp edip geldim.Beni bilen bilir bi kayınvalidem bi görücem kayınpederim ve bi kayınbirader beraber yaşıyorduk taki 15-20 gün öncesine kadar ve şimdi en büyük kayınbiraderimde geldi ve oda bizimle yaşayacak bir kaç ay kadar inanın o kadar sıkıntı çekiyorum ki anlatamam banyoya giremiyorum,tuvalete bile gidemiyorum iş yerinde tuvalete gidip öyle eve gidiyorum evde fazla gitmek zorunda kalmayayım diye.. çok severek evlendim eşimle biraz ferahlayana kadar ailesiyle yaşayacaktık.9 aylık evliyim ve çekmediğim kalmadı bunlardan işten eve git sofrayı kur,topla,çay hazırla ,bulaşık yıka kendimi programlanmış robot gibi hissediyorum.Annem bana kıyamazdı çalışıyorum diye su bile istemezdi benden şimdi ise kayınvalidem beni ezdikçe eziyor kendi kızı akşama kadar evde oturuyooo genede akşam her işi ben yapıyorumm.Nasıl dayancam ne yapıcam bilmiyorum allahtan tek istediğim ayrı bi evde yaşamak ayrıca bu akşam anneler günü içimden hiç kayınvalidemin anneler gününü kutlamak gelmiyor ama mecburiyetttt işte:((

canım kim çekmiyoki kayınvalidesinden sabır başka çare yokki eşini sevince insan katlanıyo eşin sana destek oluyo seni anlıyosa ne mutlu sana insan sorunlar çoğalınca kayınvalide sorununu bile unutuyo ama yinede ne olursa olsun ezdirme cnm değmiyo çünkü fedakarlıklarına emeklerine

:/ allah yardımcın olsun canım ne diyeyim işin zor her gelin çektimi böyle kaynanasından bilmem ama şikayet etmemeye olumlu düşünmeye calıs allah yardım eder...

ayy canm seni o kadar ii anlıyorm ki ayı dert bendede var gerçi benim sadece kaynvalidem kayın pederim bide görümcem var btn işleri ben yapıyorm yinede yaranamıyorm yani adı üstünde kayınvalde seırf eşimin hatrına katlanıyorm.. yoksa emin ol çekilmez allah bize ve bzm gibilere sabırlar versin gerçekten çok zor

Geri