biktim artik görümcemden

slm hanimlar ben 2 senelik evliyim.ve ailemin esi ilen yasiyorum.ve bu yazilanlari okudumda.hayret icindeyim.yuzune ufur oku!hahahaha
ben ailemlenden boyle seyler gormedim ama goruyorumki hanimlar uuuuuuuuuuuuuuu ucmuslar hahha.ben vallah rahatim.geliyorum yemegim hazir yiyp beraber kaldiriyoruz.bence bir sorun varsa tek tarafli bakmaliyiz.ama tabi bu benim kanaatim.neyse allah akil fikir versin>ufurukculere.aman az ufurun,yoksa firtinaya tutulacagiz.haha

ya benim anlamdigim esimin ailesi soyle boyle bu aile sizin olsaydi ne olurdu.esiniz sizin verdigi tepkiyi verse siz ne dusunurdunuz.esiniz sizin kopeginiz degil.e ne ala memleket iyisi alalim kotusunu alalim olmaz ozaman sizde kendi kotulerinizi atin bi oluyormu.benim kaynim 8 senedir yanimda ve gorumcemi getirmeyi dusunuyorum.kayinvalidemde bana iyi dgil ama ben buyuk gelinim ve simdi tekim.ama esimin takdiri cok buyuk ben bunu takdir degil allhin rizasi icin yapiyorum.bakin hanimlar kotu dusunmeyin kotulukle karsilasirsiniz.ustune yuru de ne demek,saka gibi haha,yuruse karsidakinin ailesi esek degil.simdi biliyorum evlilikler neden uzun sureli degil.cunku vefa yoooooooooooooooooooooook
bak arkadasim herkes kendi derdini bilir bnde kendi yasadiklarimin bir kismini paylastim.bilip bilmeden insanlari yargilamaya yermeye hakkin yok.sen bnm aile iliskilerimi bilmiyosun, yasdiklarimi, nasil insanlarla beraber oldugumu bilmiyosun.o yuzden insanlari elestirmeden once ii dusun bence...

slm hanimlar ben 2 senelik evliyim.ve ailemin esi ilen yasiyorum.ve bu yazilanlari okudumda.hayret icindeyim.yuzune ufur oku!hahahaha
ben ailemlenden boyle seyler gormedim ama goruyorumki hanimlar uuuuuuuuuuuuuuu ucmuslar hahha.ben vallah rahatim.geliyorum yemegim hazir yiyp beraber kaldiriyoruz.bence bir sorun varsa tek tarafli bakmaliyiz.ama tabi bu benim kanaatim.neyse allah akil fikir versin>ufurukculere.aman az ufurun,yoksa firtinaya tutulacagiz.haha
senn adina gercekten sevindim.evde herseyi paylasmk ve bir kisiye yuklememeniz cok ii.ama malesef her insan bole olmuyor.ufurukculere gelince bn bole seylere inanmam.o yuzden ufurukle,ufurukcuyle isim olmaz.yapanlarada Allah akil fikir versin...

insallah tez zamanda yoluna girer...hos girse ne kadar girerki ne huylu huyundan vazgeciyo nede düzeliyo...bende de var bitane düsman basina deli oluyom bunlara ya...

Geri