biktim artik görümcemden

• Konbuyu başlatan serrasudan
  • Başlangıç tarihi
A

aliy__ye

Forum Okuru
biktim artik görümcemden
Bende görümceyim ama gelinlerle aram çok iyi abla kardeş gibiyiz kardeşlerimden çok gelinleri severim bende böyle olmak istedim ama maalesef denk gelmedi
Bende görümceyim canım ama bizim gelinde mal gibi daha bir gün arayıp halimi hatrımı sormuş değil. Böyle iyi insanlara niye kötüler denk geliyor ya rabbim

H

Hasretbjd

Forum Okuru
Slm arkadaslar okadar yardima ihtiyacim var artik gorumcemden kurtulmam gerek evi ayri barki ayri benim okuzi yonetiyo iftara gel dediginde bana sormadan okey diyo bende gitmiyorum gitmeyince evde ne huzur kaliyo nede guler yuz elli kere uyardim aptali dinlemiyo benim laflarimin hic bir onemi yok iyce bunaldim 2 cocugum var biri down sendromlu onun pesinde kosusturmak onunla ilgilenmek cocuklara parcalanmaktan baska bir halim yokken bide bunlarla ugrasiyorum yoruldum sizce ne yapmam gerek

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Slm arkadaslar okadar yardima ihtiyacim var artik gorumcemden kurtulmam gerek evi ayri barki ayri benim okuzi yonetiyo iftara gel dediginde bana sormadan okey diyo bende gitmiyorum gitmeyince evde ne huzur kaliyo nede guler yuz elli kere uyardim aptali dinlemiyo benim laflarimin hic bir onemi yok iyce bunaldim 2 cocugum var biri down sendromlu onun pesinde kosusturmak onunla ilgilenmek cocuklara parcalanmaktan baska bir halim yokken bide bunlarla ugrasiyorum yoruldum sizce ne yapmam gerek
Selamlar öncelikle sizin ökküze selam olsun. Ne olur ise olsun bir erkek karısını kesinlikle ama kesinlikle kendi ailesine karşı korumalı kollamalı durum böyle olsa idi daha iyi olurdu madem eşiniz işlenebiliyor görümcenizden önce siz işleyin artık hangi işlemeden anlıyor bilemiyorum ama siz yapın olur mu ancak böyle düzelir eşiniz karşı çıkmadan olmaz demeden ya da hakikatleri görmeden çok fazla şansınız yok.