biktim artik görümcemden

serrasudan

Yeni Üye
Üye
biktim artik görümcemden
slm millet uzun zamandan beri siteye giremiyodum bugun bir firsat dogdu.bn 1.5senedir gorumcemle yasiyorum.evliligimizin 10.ayinda geldi ve ayatimi alt ust etti.o kadar salak ve ise yaramaz bir insanki artik evden iice sogudum.evde esimle ne ozellim var nede kendime ait bir ozelim var.evin icinde ne olup bitiyosa annesine anlatiyor.bizim cinsel yasamtimizi bile...biraz moralim bozuk olsa uzerine aliniyor,gulsem baska manalar cikariyor.artik ne yapicagimi sasirdim.evde hic bir isinen ucundan tutmaz,esime isten gelince kendini melek gibi gosteriyor.esimde evdeki huysuzlugu bnm yaptigimi dusunuyor.bide yetmezmis gibi esimle telefonda dertlesiyolar.biktim artik...hayatimdan cikmasini istiyorum.cok yuzsuz bir insan.korkuyorum cunku annesini yanimiza almak istiyolar.hayatimi daha ne kadar mahvedecekler...ne olur bnm icin dua edin.bir cikis yolu bulabilmem icin.

ins. biran evvel kurtulursun, yasi kaç bilmem ama belki birinle tanisip evlense ...sorun kendiliginden çözülür...ben görümçene hayirli kismet ciksin diye dua edeyim kendi evini bilsin ve sizleri de rahat biraksin ...Allah sabir versin ins.. düzelir..

saol arkadasim ama kolay kolay kismet bulabilecegini sanmiyorum.biz yurtdisinda yasiyoruz.gorumcem yabanci erkeklerle gorusuyor.korkuyorumki yarin obur gun evlenirse durmaz cunku cok ayran gonullu cocuk yapip basima kalir bn yine kurtulamam.insan icine cikan biride degil zaten.ama sen yinede dua et yuce mevlam buyuktur...

Bence senin her hangi bir hareketini üzerine alındığı zaman tepki göster, üzerine git. Onun kendini çok önemsediğini ve sorunlu biri olupta etrafındakilere de sorun açtığını açıkça söyle, ama bunu birden sebepsiz yapma . Yerini zamanını yakaladığın anda yap ve sizin evinizi terk etmesini sağla ama bunu yaparkende eşine nasıl bir açıklama yapacağınıda düşünerek yap. Eşinin karşısında suskun duracağın yerde haklı olupta konuştuğunu anlatabilecek bir açıklamaya sahip olabileceğin yönde hareket et.

ALLAH yardımcınız olsun canım.

Annesinin yaninda niye kalmiyor,annesini yaniniza alacaginiza onu yollayin annesinin yanina niye geldiki sizin yaniniza.yada girsin bir ise calissin evden uzak olsun.

calisio zaten.ama evde kaldigi zamnlari yetiyor.hatta oleki esimle surekli telefon irtibatindalar.annesinin yanina gitmez uvey babasinin evinde yasamaz ve annesinin durumu turkiyede pek ii degil o yuzden buraya almak istiolar ama kocasi bes para etmez.turkide calismiyan adam burdami caliscak bilmiyorum.

calisio zaten.ama evde kaldigi zamnlari yetiyor.hatta oleki esimle surekli telefon irtibatindalar.annesinin yanina gitmez uvey babasinin evinde yasamaz ve annesinin durumu turkiyede pek ii degil o yuzden buraya almak istiolar ama kocasi bes para etmez.turkide calismiyan adam burdami caliscak bilmiyorum.

Bu durumda aileside gelse yine sizinle kalacak yani.

Bu durumda aileside gelse yine sizinle kalacak yani.

Geri