biktim artik görümcemden

saol arkadasim.haklisin esim kardesini getirerek sorumsuzca davrandi.ama esimede tam kizamiyorum eminim oda boyle olsun istemezdi.kardesine cogu zmn kiziyor ama o kadar salak bir insanki anlatamm ya yuzsuzluge vuruyor yada safliga...

canim gorumcen kac yasinda? ben her zaman derim akil yasta degil bastadir, mesela 30 yasinda olan bir insan bile 18 yasindakinden akil alabilir cunku herkesin aklini kullanma sekli farklidir onemli olan insanin kendini guzel bir sekilde egitmesi ve egitime istekli olmasidir sende uzme canini insallah hersey duzelir.

gorumcem 23 de ama okadar simarik ve vurdum duymazki senden akil almaz yani dinler ama isine gelmez.hatta oleki karsina alip konussan seninkini bazen ptalca bulur kendininkini mantikli gorur.amin cnm bnde dua ediyorum bunun icin...

canimcim hani derler ya agir tas yerinde guzeldir diye ben senin yerinde olsam hic umursamiyormus gibi yapar onu daha cok deli ederdim belki boylelikle bikar sizden pilisini pirtisini alir defolup gider!! sende onun anlattiklarini aptalca buluyormussun gibi davran ve kendini kesinlikle ezdirme yoksa ilerde senin ve esin icin daha kotu olabilir canim.

kendimi senin yerine koydumda.. gerçekten çok kötü bir şey. samanyolundaki dizilerdeki gibi aynı. eşinle konuş bu durumu. yada eve gizli bi kamera falan koymayı denesen? kalem kameralar satılıyor. eşine delil olarak gösterebilirsin

sacma

ya benim anlamdigim esimin ailesi soyle boyle bu aile sizin olsaydi ne olurdu.esiniz sizin verdigi tepkiyi verse siz ne dusunurdunuz.esiniz sizin kopeginiz degil.e ne ala memleket iyisi alalim kotusunu alalim olmaz ozaman sizde kendi kotulerinizi atin bi oluyormu.benim kaynim 8 senedir yanimda ve gorumcemi getirmeyi dusunuyorum.kayinvalidemde bana iyi dgil ama ben buyuk gelinim ve simdi tekim.ama esimin takdiri cok buyuk ben bunu takdir degil allhin rizasi icin yapiyorum.bakin hanimlar kotu dusunmeyin kotulukle karsilasirsiniz.ustune yuru de ne demek,saka gibi haha,yuruse karsidakinin ailesi esek degil.simdi biliyorum evlilikler neden uzun sureli degil.cunku vefa yoooooooooooooooooooooook

ay ne bicim insansinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz,komedi gibi.bizde yasadik bunlari.ben 8 seneden beri asiyoum kaynimnana ve gorumcemi getirmeyi dusunuyorum.bu kadar buyutmenin alemi ne yani cok sacmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.zaten bu yuzden degilmiki evlilikler yikiliyo vefa yok vefaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

herkes sizler kadar sabirli degil demekki, iclerinde ne yasadigini bilemeyiz, belki tahammul edemeyecek kadar kotu durumdadir o yuzden burda paylasma geregi duymustur nerden biliosunuz, Allah herkesin yardimcisi olsun...

ya tabiki herkesin yasadigi kendine zor.bakin benim demek istedigim.ya kendisi gorumce degil yada insan halinden anlamiyor bazen insan,ailesiyle esi arasinda sikisiyor bu birtek erkekler icin degil biz kadinlar icinde gecerli ama hatir gonul bildikmi gun gelir o da sizin ailenizin anlayissizligina katlanir.lutfen hicbir yanlis tak tarafli degil zaten hanimefendi kiz melek olsa yine birsey bulur.bende yasadim zor gunler bende yasadim tahammul sinirina gelmeyi ama benim askim sevdam herseye gous germeme sebep oldu.bana deseler esin icin herseyi ama herseyi bastan yasarmisin evet derim.ha bu demek degil benim esim melek.tabiki onun bizatihi kendisin de hatalari oldu.ama affetmek buyukluktur.ben buyuk konusmuyorum insanlari biraz daha sakince dusunup sabirla dsunup karar vermelerinden yanayim.sozlerim yanlis anlasilmasin.bazan dost aci soylermis

Geri