Bim’e 19 Eylül 2014′te gelen ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar Nasıl?, Alınır mı?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bim’e 19 Eylül 2014′te gelen ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar Nasıl?, Alınır mı?
bim 19 eylül 2014 indirimli ürünler, bim 19 eylül asus laptop fiyatı, bim aktüel ürünler 19 Eylül 2014

Bim aktüel ürünleri tüketici tarafından oldukça rağbet gördüğü gibi daha ürünler indirimli günü olmadan önce merak uyandırıp özellikle bayanlar kendi aralarında bim markete gelecek ürünler hakkın da kendi araların da yorumlar yapıyor yada internetten ürün hakkın da araştırma da bulunuyorlar.
Çağımız bilgisayar çağı olduğu için hemen hemen herkesin evin de olması gereken masa üstü yada diz üstü bilgisayarlar, doğru amaçlı bir şekil de kullanıldığın da gerçekten önemli bir ihtiyaç diyebiliriz.
19 Eylül 2014 bim marketine gelecek olan ASUS X551MAV Dizüstü bilgisayar şimdiden birçok kişi tarafından alınmak üzere sıraya girmiş şekil de bekliyor.
Elektornik cihazlar hakkın da çok fazla bilgiye sahip olmayanlar ve bu bilgisayarı almayı düşünenler için ürün hakkın da sizlere teknik bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz.
haberlistemasus-x551MAV-dizüstü-bilgisayar599tl.png

ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar Özellikleri.
ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar Windows 8.1 işletim sistemi ile tüketici ile buluşacak. Windows 8.1 işletim sistemi şu an için piyasada bulunan normal günlük kullanım için en ideal olan işletim sistemlerinden biri. Intel Celeron N2830 işlemciyi kullanacak olan ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar performans olarak üst düzey bir performans sunamaz. Fakat biraz önce söylediğimiz gibi normal kullanım için ideal bir işlemci diyebiliriz. hepsi ve daha fazlası için haberlistem.com Ancak bir grafiker veya son çıkan oyunlar için bu bilgisayarı alacak olan arkadaşlarımızın fazla bir performans beklentisi içine girmeleri doğru olmaz. Intel HD grafik kartı ile normal kullanımdaki işlerinizi halledebilirsiniz. Fakat potansiyel grafik çalışmaları yapacaksanız bu bilgisayarın grafik kartlarında değişikliğe gitmeniz şart. Ama normal ofis işleri için ideal olduğunu söylemek mümkün. 2 GB ram’a sahip olan ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar 500 Gb hafıza ile karşımızda olacak. Günlük kullanım için 500 gb hafıza yeterli ama artık günümüz şartlarında bile 500 gb hafıza bazen yetersiz kalabiliyor. 15.6 HD ekranla tüketici ile buluşacak olan cihazımızın eksi yönlerini görmemizi tabiki de fiyatı engelliyor efendim. Çünkü fiyatına bakacak olursak bugün sadece 500 gb hard disk ve 2 gb ram almaya kalksanız zaten 400,00 tl para ödersiniz. Son olarak cihazın ekran çözünürlüğünü verelim efendim 1366*768 piksel.
ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayara 19 Eylül 2014 ten itibaren BİM Marketler Zincirinde sadece 599,00 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Geri