Bioder Tüylerinizi yok edecek..

Bioder Tüylerinizi yok edecek..
bioder ağda bioder ağda kullanımı fiyatı kullanımı yorumları


Arkadaşlar piyasada hem serumu hemde kremleri mevcut...
Cildinizi söylerek eczanenizden alabilirsiniz... Çok araştırma yapıp eklediğim firmalardan biri BİODER...

İstenmeyen tüyler birçok kadın ve erkek için rahatsızlık verici olmakla birlikte bazı durumlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir.
Bio-Der kılları azaltan ve zayıflatan bir cilt bakım metodudur ve kişinin kendi kendine kullanabileceği bir yöntemdir. Belki Bio-Der’ in başarısının temelinde sadece içerdiği bitkisel formülasyonun uygunluğunda değil, aynı zamanda pratik ve kullanışlı olmasındadır. Çünkü bir yöntemin kullanabilirliği ne kadar kolaysa, başarı oranı da o denli yüksektir. Kullanılması pratik olmayan yöntemlerin başarı oranı çok düşüktür.

Ama her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru dengeli ve sürekli kullanılmasına bağlıdır.

- Bioder alanında ilk biyolojik ve doğal azaltma ve inceltme kremidir.
- Vücutta istenmeyen kılları bir nevi etkin bir perhize sokar, beslenmesini engeller, kıllar bundan sonra daha az, ince ve geç çıkar.
- Bio-Der bununla beraber cildinizin günlük bakımını da yapar. Cildin pH değerini korurken cildin nemini ve sebumunu (yumuşaklığını) artırır.
- Bio-Der günlük cilt bakım ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Bio-Der’i kullanırken günlük cilt bakımı için başka bir ürün kullanılması gerekmez.
- Bio-Der alanında tek biyolojik ve doğal kıl büyüme inhibitörüdür.
Bio-Der yönteminden yararlanmak için bilinen yöntemlerin ve cihazların hiçbirine ihtiyaç duyulmaz. Tedavi olabilmek için kıl rengin siyah, beyaz, kırmızı olması fark etmez.

- Bio-Der sadece karatinizasyonu tamamlanmış terminal kıllarına değil, aynı zamanda medullası olmayan sarı tüylere de (vellus kıllarına da) etki eder.

KREMİN KULLANIMIYLA İLGİLİ SORULAR:

BIODER'i kimler kullanamaz?:
Sadece hamile bayanların ve 7 yaş altı çocukların kullanması tavsiye edilmez.

BIODER sadece kadınlara yönelik mi yoksa erkeklerde bu üründen faydalanabilir mi?:
BIODER sadece kadınlara yönelik bir ürün değildir, erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Ürününüzle tedavi olabilmek için ten ve kıl rengimizin siyah, beyaz, sarı vb.. olması fark eder mi?:
Hayır kesinlikle fark etmez.

Bir seans kaç aydır?
Bir seans bir aydır.

Hormanal bozukluk nedir belirtileri nelerdir? Bu bozukluk varsa ilacı hormanal tedaviden sonra mı kullanmamız gerekiyor yoksa ilaç bu tür kişilerde etkisini göstermiyor mu?:
Hormonal bozukluk karşı cinsin belirtilerinin görülmesidir. Yani kadınlarda sakal çıkması gibi. Bio-Der bu tür kişilerde de kullanılabilmektedir.Ancak hormonal tedaviye başlanılması şarttır.Ayrıca kılların azalma süresi biraz uzayacaktır.


Kıllar neden kökten alınmalıdır?:
BIO-DER'in içinde bulunan etken maddelerin kıl köküne daha kolay nüfuz etmesi için kılın kökünden alınmış olması yani gözeneklerin açılmış olması daha iyi sonuç almasını sağlar.

Bir BIODER tüpü veya BIODER kavonozu ne kadar süre yeter?:

1 tüpün takribi yeterlilik süresi Ense bölgesi (6-7 ay), koltuk altı (4-5 ay), kollar (1-2 ay), sırt (1 ay), karın (2 ay), kasık (5-6 ay), bacaklar (1 ay)
1 kavanozun takribi yeterlilik süresi; Yüz (4-5 ay)

Her gece BIO-DER'i mutlaka banyo yaptıktan sonra mı kullanmak gerekmektedir?:
Hayır, sadece tüylerin kökünden alındığı ilk günde cilt çok iyi temizlenmelidir. Diğer günlerde BIO-DER cilt yıkanmadan kullanılabilir. Sadece yüz bölgesinde kullanılıyorsa her akşam kullanmadan önce yüzünüzü yıkamanız tavsiye edilir.

BIO-DER'i devamlı kullanmak şart mı?:
Evet, günde 1 defa yatmadan önce kullanmak sonuç almak için önemlidir. Kalıcı sonucu görmek için BIO-DER'in 4-8 ay hergün kullanılması gerekmektedir.

BIODER nasıl kullanılır?:

Kıllar tercih edilen bir yöntemle kökünden alınır ve kıllardan temizlenen bölge iyice yıkanır.
Temizlenen bölgeye krem aşağıdan yukarı doğru 1 dakika masaj yapılarak sürülür.
Bu aşamadan sonra kıllar tekrar ağda yapılacak seviyeye gelene kadar krem kullanılmaya devam edilir ve her akşam yatmadan önce cilde sürülerek 2. aşama tekrarlanır.

BIODER yüz bölgesine kılları almadan, doğrudan uygulanırsa sonuç verir mi?:
Kılların kökünden alınması mümkün olmayan bölgelere; örneğin erkeklerde sırt ve ense kılları; kadınlarda ise yüzdeki ayva tüylerine krem doğrudan sürülebilir. Ama bu yöntem tercih edildiğinde sonuç alma süresinin biraz gecikeceği hatırlanmalıdır.

BIO-DER ne zaman kullanılmalıdır?:
Kıl hücrelerinin en yoğun çalıştığı zaman gecedir. Bu yüzden daha etkili sonuç için BIO-DER'i gece yatmadan önce kullanmanız gerekir.

Ağda ya da diğer metodlar yerine tüy dökücü ya da jilet kullanılabilir mi?:
Evet kullanılabilir, ancak bu yöntem tercih edildiğinde sonuç alma süresinin uzayacağı unutulmamalıdır.

Piyasadaki tüy dökücü ürünlerden BIO-DER'in farkı nedir?:
BIO-DER tüy dökücü değil, tüy azaltıcı bitkisel kremdir. BIO-DER kıl köküne etki ederek zamanla azalmasını ve incelmesini sağlar. Tüy dökücü kremlerin böyle bir kalıcı çözüm sağlama özelliği yoktur.

BIO-DER kullanırken başka kremler kullanılır mı?:
Evet kullanılır.

BIO-DER her cilt tipine uygunmudur?:
BIO-DER normal, yağlı, kuru cilt tipleri olmak üzere her cilt tipine uygundur.

BIO-DER sadece kadınlara yönelik mi geliştirilmiştir yoksa erkeklerde bu üründan faydalanabilirler mi?:
BIO-DER sadece kadınlara yönelik bir ürün değildir, erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Erkeklerde vücut kılları tıraş makinesiyle ya da tüy dökücülerle temizlenip BIO-DER uygulanırsa etkili olur mu?:
BIO-DER'den etkili sonuç alabilmek için ağda ya da epilasyon yöntemleriyle kıl köklerinin boşaltılması gerekmektedir. Erkeklerin bu yöntemleri kullanamadığı görülmektedir. Bu nedenle, kılların yüzeyden alınması sonucunda BIO-DER'in istenilen sonuçları elde etme süresi uzayacaktır.

BIO-DER'e benzer bir ürün var mı?:
BIO-DER'in muadili bir ürün yoktur.

Diğer yöntemlerden farkı nedir?:
Bir merkeze gidip uygulama yapmanıza gerek yoktur. Kendiniz evde uygulayabilirsiniz. Yan etkisi yoktur. Ayrıca BIO-DER'de sonuç almak için kıl rengi fark etmemektedir. BIO-DER diğer yöntemlere göre daha ekonomik ve acı vermemektedir.

BIO-DER'in fiyatı pahalı değil mi?:
Hayır, diğer epilasyon yöntemleriyle karşılaştırıldığında son derece ekonomil olduğunu görülecektir.

Epilasyon yaptırdıktan hemen sonra kullanılabilir mi? Aradan birkaç gün geçmeli mi?:
Epilasyon işlemi bittikten hemen sonra kullanmanız gerekir.

Lazer iğneli epilasyon yapılırken BIO-DER kullanımının tedavi süresini kısaltmaya faydası olabilir mi?:
Tedavi süresinin kısalmasında faydalı olacaktır.

Ürünü vücudumuzun her yerinde kullanabilir miyiz?:
Evet kullanabilirsiniz. Tüm yüz bölgesi için 80ml BIO-DER kavanoz, vücut bölgesi için 140ml BIO-DER tüp,küçük bölgeler için(kulak,dudak üstü,göz altı ve çene) 40ml Bioder kullanımı önerilmektedir.
 

fırtına*

Yeni Üye
Üye
Hormonel nedenlerden dolayı tüylerim daha koyu ve siyah çıkıyor olması beni çok üzüyordu.Bende Bioder'in kremi ile serumunu tercih ederek kullanmaya başladım ve çok memnunum.Çünkü yüz bölgemdeki tüyler geç çıkmaya,incelmeye ve bazı bölgelerde azalmaya başladı.Ayrıca bitkisel bir ürün olması mutluluk verici.Tüy sorunu yaşayan herkesin kesinlikle kullanım yapmasını öneririm.
 

şekercik

Yeni Üye
Üye
Bioder'i yüz ölgemde hem krem hemde serum olarak kullanıyorum ve çok memnunum.Kullanıma başladıktan kısa bir süre sonra olumlu sonuçlarını gözlemlemeye başladım.Tüylerim daha zayıf ve geç çıkmaya başladı.
 

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
ben değilde ablam kullandı ama pekte ise yaradığı söylenmez bisey anlamadı sanırım bilmiyorum :D
kremi hala duruyor bizde önemli olan sir ağdadan sonra mı bacağa .bikini bölgeye kullanılması lazım yoksa jiletle alınsa bile etki edermi?
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben değilde ablam kullandı ama pekte ise yaradığı söylenmez bisey anlamadı sanırım bilmiyorum :D
kremi hala duruyor bizde önemli olan sir ağdadan sonra mı bacağa .bikini bölgeye kullanılması lazım yoksa jiletle alınsa bile etki edermi?
biraz geç oldu ama tüyler kökünden alındıktan sonra kullanılmalı diyor jilet kökünden almadığından pek bi faydası olmaz diye düşünüyorum.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bioder

Bioder düzenli olarak 1.5 aydır yapıyoum ve çok memnunum gerçekten.Tüylerim kalın ve siyah olmasına rağmen kısa sürede sonuşlarını gözlemledim.Kesinlike tüy sorunu olan herkesin kullanım yapması gerekn bir ürün.
 
Y

yasemin346

Forum Okuru
bence kesinlikle tüy problemi olanlar kulalnmalı. hatta hormon problemi olanlarında tüylerini azaltmaya etkili.
 
E

Eko

Forum Okuru
Arkadaşlar bioderin kremini sırtımda kullandım o geceyi hastanede geçirdim sırtım yandı.doktor raporumda var.hiç tafsiye etmiyorum..
 
Z

Zhrzhr01

Forum Okuru
Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum yüz bölgesinde serumunu kullandım daha ilk serum da yüzüm yanmaya başladı kaşıntı ve kuruma yapıyor ayrıca kabarıklarda mevcut hiç sivilce olmayan suratım şuan sivilce yuvası adeta bir de yazmışlar hiç bir yan etkisi yoktur diye buna rağmen bir sürü yan etki gösterdi
 
Üst