Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup
bebklerimize mektup.Meleklerim hepimiz bebeğimiz daha doğmadan ona bişeyler hissetmeye kendi kendimize bişeyler söylemeye başlarız bilmem bunu hiç kağıda döken oldumu içinizde ben hiç yapmadım yani foğmamış bebeğime mektup yazmadım şimdi düşünüyorumda keşek yazsaydım diyorum büyüdüğü zamn onlara işte daha doğmadan size yazdığım mektup diye bir annenin daha doğmamış bebeğine yazdığı mektup işte burda melekler

images-254.jpg

MİNİCİK MELEĞİME!
Bu yüce varlığa kavuşmama izin veren yaradan’a hep şükredeceğime; seni bildiğim ve elde edebildiğim en iyi olanaklarla yetiştireceğime, ruhunu güzelliklerle süslemesine, bedeninin kıymetini bilmesine yardımcı olacağıma; sevmeyi, ve sevgiyi öğreteceğime, seni sayacağıma ve sana saygıyı anlatacağıma mutlu anında da kederli anında da daima senin yanında olacağıma, ancak emek Verdim diyerek haksız beklentiler içine girmeyeceğime,gözümün nuru, evimin neşesi, hayatımın anlamı olan Bebeğimi kendi arzularını gerçekleştirmesi yönünde destekleyeceğime, ama kendi arzularımı sende yaşatmaya çalışmayacağıma, kendi çıkarlarından önce toplumsal değerleri ön planda tutmasını sana öğreteceğime, anneliğin içimde yeşerttiği, zenginlikleri, isteyen herkesle mutluluk duyarak paylaşacağıma, ve seni yazıyla, kışıyla, gündüzüyle, gecesiyle, bütün varlılığımla daima sevip koruyacağımıza söz veriyorum minik kızım…
BİR HAZİRAN AYI..
SENİ ÖĞRENDİĞİM ZAMAN HAZİRAN AYIYDI TAMDA , NASIL MUTLU OLMUŞTUM MELEĞİM ARTIK BENİMLE DİYE,HANİ BENİ HİÇ KORKUTMADINDA DEĞİL İLK AYLARDA,YANIMIZA GELME KONUSUNDA BAYA BİR ISRARCI DAVRANMIŞ BENİ ÇOK ÜZMÜŞTÜN.. SENİNLE NE ZOR AYLAR GEÇİRDİK, AMA HERKEZE HERŞEYE İNAT BENİMLE KALMAYI SEÇTİN VE BENİ NE MUTLU ETTİN BEBEĞİM..
İYİ Kİ KALDIN YANIMDA SENİNLE DAHA BİR ANLAMLI OLDU HAYATIM SABAH SENİNLE GÜNE BAŞLAMAK ÇOK MUTLU EDİYOR BENİ, DIŞARIDA GÖRDÜĞÜM HER KÜÇÜK BEDENDE SENİ HAYAL EDİYORUM ,SENİ DÜŞÜNÜYORUM ,SENİ ÇOK SEVİYORUM MELEĞİM..
ŞİMDİ DAHA BİR ANLAM İFADE EDİYOR TÜM BEBEKLER BENİM İÇİN ANNE OLUNCA ANLADIM SANIRIM..ONLARA DAHA FARKLI BAKIYORUM ARTIK…ŞİMDİ ANNEMİN BİR CÜMLESİ GELDİ AKLIMA SIK SIK KURDUĞU BİR CÜMLEYDİ BU….’’’ANNE OLUNCA ANLARSIN’’’…
ANLADIM ANNECİĞİM….
BEN DAHA ANNE OLMADAN ANNE ADAYIYKEN ANLADIM NE DEMEK İSTEDİĞİNİ…
HENÜZ 4 AY VAR BİZİMLE BİRLİKTE OLMANA MELEĞİM BEN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM SENİ ,ARAMIZA KATILACAĞIN GÜNÜ, KİMBİLİR NASILDA TATLI OLACAKSIN DEĞİL Mİ ?ANNE !ANNE! BEN GELDİİİMMM…HOŞGELDİN MELEĞİİİİİM…
DİYECEĞİM..
KOKUNU BİLE HAYAL EDİYORUM.. MİNİCİK AYAKLARINI MİNCİK ELLERİNİ O MELEK YÜZÜNÜ ,SENİ KIYAFETLERİNİN İÇİNDE HAYAL EDİYORUM ,ONLARI ÖPÜP KOKLUYORUM BEN YALNIZ DEĞİLİM SEN VARSIN ARTIK..SENİ ÇOK SEVİYORUM MELEĞİMM..BEN SENİN ANNENİM…ANNEMMM MİNİK MELEĞİMM HERŞEYİİMMM…
SEN BENİM HERŞEYİM OLACAKSIN KENDİMİ ADAYACAĞIM SANA BENDE SENİN HERŞEYİN OLACAĞIM HEP YANIMDA OLACAKSIN ,BENDE SENİN..HER ANINDA ,MUTLULUĞUNDA,HÜZNÜNDE ,HEYECANINDA,ANNEE!! DEDİĞİNDE ,HER ANINDA BANA HER İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA ELİNİ HER UZATTIĞINDA MELEĞİM ..ÇÜNKÜ BEN ANNENİM VE SENİ SEVİYORUM MİNİK KIZIM…SENİ SEVİYORUM HESAPSIZ ÇIKARSIZ KARŞILIKSIZ…SENİ SEVİYORUM..
SENİ ARTIK YORMAYAYIM BİR DAHA YAZACAĞIM SANA..KİMBİLİR BELKİ SEN BÜYÜYÜNCE BERABER OKURUZ BUNLARI NE DERSİN
HOŞÇAKAL MİNİK PRENSESİM…

Geri