Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

33263.jpg

Bir erkeğin neyi beğeneceği hiç belli olmaz... Kendimden biliyorum :) Arkadaşlarım bunu bildikleri için doğum günümde bana gruphediye.com da bir grup kurmuşlar ve bu sitede benim için 500 lira toplamışlar... Doğum günümde bu para bana giftcard olarak geldi, benim arkadaşlarım hediye beğendirmenin yolunu bulmuşlar en güzeli hediyeyi hediye sahibine bırak o da kendi ne istiyorsa onu alsın, bu benim çok hoşuma gitti, daha sonradan bende bu siteyi kullandım, sizede tavsiye edebilirim insanın işini çok kolaylaştırıyor. İsterseniz linki burda bakabilirsiniz, hediye seçmekle uğraşmayın bence,

bn svglme svgililr gnü hdyesi olrk byük kalp br ktu aldm içnde kçük klpler kesp üzrne içmdn ne gçyosa ona dair onlrı yzcm ve ktunn içne bir kaç tnede klpli çkolta kymyı dşnyorm ama bğnrmi işte bnu blmyorm :(

Erkeğe hediye almak çok zor yaa . Bence güzel bir kol saati, güneş gözlüğü , gömlek , kravat bir erkeğe alınabilir cazip hediyelerden. Ha çok zenginseniz ip hone alın, lap top alın pover bank alın şöyle iyisinden :D

Geri