Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der

H

HoshKız

Üye
Üye
Bir erkeğin hayatına kim bilir kaç kadın girer ve çıkar? Hangisine sevgilim hangisine kadınım diye hitap eder acaba? İkisinin arasında ne fark var diyeceksiniz. Çok fark var. Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece “KADINIM” diye hitap eder. Sevgilim dediği günlerini gün ettiği hoş vakit geçirdiği bazen boşluğunu dolduran bazen hüzününü dağıtan bazen onu eğlendiren bazen onu dertlerinden uzaklaştıran ya da boş zamanlarını doldurandır. Hatta onunla evlenebilir bile. Çocukları bile olur. O artık çocuklarının annesidir. Bir insan olarak onu sever. Ona zarar gelmesini istemez. Bir zaman sevgilim dediği şimdi resmi olarak karısıdır.
Bir erkek "kadınım" diye hitap ettiği zaman ona yüklediği anlam bambaşkadır. Onun içinde şevkat sevgi aşk sahiplenme kıskançlık onunla gurur duyma koruma hissi ve kimseyle paylaşamama vardır. Artık dünyaya neden geldiğini biliyordur. Hayatının anlamı vardır artık. Aradığı sadece o’dur. Onu bulmak ve onunla yaşamak için doğmuştur. Onun olmadığı bir yaşam düşünemez. Çok emindir tanrı onu sadece kendi için yaratmıştır. Dünyada bir tek o ve kendisi vardır. Onun için canını verebilir. Bu aşktan da öte bir şeydir. Bu bir tutkudur. Bu mantığın bittiği yerde başlayan bir duygudur. Bu kadınım dediği kişinin resmi nikahlı karısı olması şart değildir. Ama zaman zaman karım diye bile hitap eder.
 
Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥

Yeni Üye
Üye
Erkek hayatını baştan aşağı değiştiren ve gerçekten onunla mutlu olduğu kadına KADINIM der. Çok şükür ki öyle bir erkekte benim hayatımda var :)
 
K

Kendimleyim

Forum Okuru
Hatunum der benim ki :) Rabbim kimsenin agzinin tadini bozmasin
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
L Meleklerin Günlüğü 7
gülsen Meleklerin Günlüğü 3
AuSSie-AnGeL Meleklerin Günlüğü 18
Moss Meleklerin Günlüğü 13
karanlıqlar_prensesi Meleklerin Günlüğü 27
fırtına Meleklerin Günlüğü 27

Benzer Konular


Üst