Bir erkek kız arkadaşının giyimine karışabilir mi ?

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Bir erkek kız arkadaşının giyimine karışabilir mi ?
BİR ERKEK KIZ ARKADAŞININ GİYİMİNE KARIŞABİLİR Mİ?

kadin_erkek_kavga.jpg

NOT : ÖYLE DE BİR KARIŞIYORLAR Kİİ...

* İstediğim gibi giyinirim
* Karışmamalı
* Etek boyu,darlık ve yaka açıklığına
* Ne giyeceğine erkek karar vermeli(yok daha neler ) :zonked:

Son düzenleme:
* İstediğim gibi giyinirim

Desem de karışıyolar anacık sonra hır çıkıyor .:DHele evliysen daha beter .Ha bi de bu bulunduğun şehrin ortamına göre de değişiyor.Mesela eşim şu an bulunduğumuz şehir çok tutucu ve küçük olduğundan çok aşırı giyinmeme kızıyor ama daha farklı bir şehirde olsaydık örneğin İzmir ,Antalya gibi o zaman daha az karışırdı diye düşünüyorum...

karışmamalı gamzemm ama arada karışıyolar bazen sinir olsamda yinede çook hoşuma gidiyo :deli:

Kendine güvenen erkek karışmaz diye düşünüyorum ben.
Bir bayan nerde ve nasıl giyineceğini bildikten sonra ve bilhassa kendine yakıştırabiliyorsa giydiğini zaten sorun olmaz.
Mesela benim eşim şimdiye kadar benim giydiğim hiçbir giysime karışmamıştır.Ailesinin yanına gittiğimizde bile bana üstündekini çıkartma bişey olmaz dediğinde benim ailesine saygımdan dolayı ve kendimi bilerekten mutlaka üstüme başıma kendi iradem ve kararımla çeki düzen vermişimdir.Bir mini elbise yada eteği belki sizin eşiniz kaldırabilir ama ailesi bunu kaldıramaz burda işte öncelikle bayanın düşünceli olması gerekmektedir:)

Zaten bir kadın ne giyeceğini nasıl davranacağını bilir diye düşünüyorum.Kendine ve eşine güvenmeyen erkek karışır bence..

kıskanclıktan karışıyorlar bence :D
karışsın ama abartmadan ve birde çoğu şey kadında bitiyor
nerde nasıl davranacağını giyineceğini biliyorsa sorun olmaz :)
etek boyu bir çok erkek için sorun olmustur herhade birde ortam gercekten etkiliyor :)

kendine güveni ve karşısındakine güveni olan biri karışmaz canım kıskanıyo yada beni sevdiginden böyle yapıyo diyolar yaaa ben inanmıyorum ona canım

Geri