Bir Genç Kızın Gizli Defteri

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
hayır çocukları oluyor hatta son kitapta artık veda vakti diyor . ve bu geleneğin devam etmesini istiyor ve kızına ilk günlüğü alıyor ve yazmasını istiyor :( oktay da sarışın saçları , siyah kemik gözlük takan ,saçları küt biri

Ben bu seriyi bitirdim.Yani kafamdan atmıyorum:D Serra yazar olmuyo.Lise sondayken istanbula taşınıyolar falan,ailesi boşandıktan 1 yıl sonra.Orda yazın Alga Tur diye bi yere başlıyo.(İş yeri)Ondan sonra turizme merak salıyo,turizm okuyo.Bu arada okumadıysan diye;Cüneyt onu aldatıyo ayrılıyolar...

serra oktayla evlenmeyerek hata etti bence ben oktayla evlenirdim ama serrayıda doğru düzgün sevmedim doğrusu.

11. Kitap

Ben serinin tamamını bitirdim şimdi yeni kitap çıkcakmı diye bekliyorum serinin devamı gelcekmi bilenmvarsa cevap versin ??? Lütfennnnn :) :)

keşke srrayla oktay ayrılmasaydı özgürü hiç sevmedim ben 5. kitaptyyım ama gıcık oldum özzgüre yhaa oktayın hayatına başka bi kız girdide bmöylemi oldu söylesin birisi ipek ongun tekrar yazsın kitapları yha bu ne oktay la evlensin işte serra banane banane okumaktan sıkıldım valla oktayla ilgili bölümleri iste 10 kez filan okudum ama özgürünkina asla okumam çok güzel anıları vardı oktayla serrra nın öyle hayal ediyorum bence oktay çok hoş bir çocuktu :(

bencede ya oktayla evlenseydi özgür hiç güzel deil uzun saçları falan var ve serrayla hiç anısı yok ama oktayın serrayla çok anısı var ipek ongun serinin devamında serrayı özgürden ayırtıp oktayla evlensin serranın kızınada özgür baksın bence böyle daha güzel olur

bencede ya oktayla evlenseydi özgür hiç güzel deil uzun saçları falan var ve serrayla hiç anısı yok ama oktayın serrayla çok anısı var ipek ongun serinin devamında serrayı özgürden ayırtıp oktayla evlensin serranın kızınada özgür baksın bence böyle daha güzel olur
Bence böyle daha iyi hem Oktay umursamaz olmuştu ama Oktay'da iyi çocuk

Geri