BİR İNSANIN HİÇ Mİ BİR İŞİ DOĞRU GİTMEZ

AŞK

• AŞK MI

Kullanılan: 0 0,0%
  • KAFAYI YEMEK Mİ

• ÖZGÜRLÜKMÜ

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .
W

wante6155

Forum Okuru
BİR İNSANIN HİÇ Mİ BİR İŞİ DOĞRU GİTMEZ
Öncelikle Merabalar Ben işinde gücünde çalışan biriyim sıkıntıda orda çalıştığım yerde bir kız var kız değil ama sitenin adı gibi melek resme abicim muhabbetimiz var amma velakin kız çok zor şu çözemediğiniz matematikten bile zor kızla 1 kaç kere mesajlaştık kıza sordum varmı arkadaşın yok bu kadarını bil yeter ve ben bu kızdan hoşlanıyorum yavaş yavaş galibada aşık oluyorum ha ben nasıl biriyim dışardan söylenenlere göre yakışıklı ama maço gibi birisiyim agresif ama aslında öyle değil yumuşak bir kalbim var amtabilsem.Velhasılı kelam bu kız arkadaslarımlar konusuyor muahbbet edıyor gülüyor ama bana karşı o kadar güldüğünü görmedim yanıma gelıyo konuşuyo benlen ama ben tıkanıyorum resmen öküzlük başlıyo bende ama sevdiğim birine en çok ben severım burcumun bi özelliklerınden bırısıde bu neyse ben bunu feci kıskanıyorum kafayı yiyorum ama karışamıyorum işi bırakcaktım 1 kaç kere kimse bilmesede sebebini arkadaşların ısrarlarına rağmen kalıyorum burda naapsam bilmiyorum 1 bucuk senedir ilk defa bmyle bişey yaşadım kız konusunda seviyorum ama açılamıyorum emin olamıyorum 15 kasım doğum günüm dedi bana hatta bana süpriz yapan kımse olmadı falan cilveyemı kacıyo napıyo yeşil ışıkta yakmıyo kafayı yemek üzeriyim baba valla çok b*ktan birley ama bir o kadar da güzel ve sevgili dostlar hepinizden yardımlarınızı bekliyorum fikirlerınızı dertlemek isteyen buyursun arasın

Geri