bir yardım edin lütfen !!!

urufum

Yeni Üye
Üye
bir yardım edin lütfen !!!
iyi günleer ben eşimle 9 yıllık evliyim yanlız evlligimin 5 yılından sonra evliliimizin temeli sarsıldı eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü eşim istemedigi icin bugun adliyeye gittim eşime bir kagıt gidecekmiş eger o kagıdı imzalarsa davamız acılacak biliyorum eşim o kagıdı imzalamayacak ben kesinlikle bu evlili bitirmek istiyorum lütfen bana bir yol gösterin adliyediler elimizden gelen bişey yok diyo resmen bana kendini öldür istersen umrumuzda degilsin diyolar biliyorum ki eşim asla adam olmayacak bir yol gösterin lütfen polisle evi bastırsam tutanaklardan boşanmamıza bir ekisini olurmu çünki ne gerekirse yapacam bir yol gösterin lütfenn

iyi günleer ben eşimle 9 yıllık evliyim yanlız evlligimin 5 yılından sonra evliliimizin temeli sarsıldı eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü eşim istemedigi icin bugun adliyeye gittim eşime bir kagıt gidecekmiş eger o kagıdı imzalarsa davamız acılacak biliyorum eşim o kagıdı imzalamayacak ben kesinlikle bu evlili bitirmek istiyorum lütfen bana bir yol gösterin adliyediler elimizden gelen bişey yok diyo resmen bana kendini öldür istersen umrumuzda degilsin diyolar biliyorum ki eşim asla adam olmayacak bir yol gösterin lütfen polisle evi bastırsam tutanaklardan boşanmamıza bir ekisini olurmu çünki ne gerekirse yapacam bir yol gösterin lütfenn

“eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor”
Eşinizin beraber yaşadığı kadın mı yoksa eşiniz mi ayda bir eve geliyor anlaşılmamaktadır.

“hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü”
Davanızın düşme nedeni nedir?

“eşim istemedigi icin bugun adliyeye gittim eşime bir kagıt gidecekmiş eger o kagıdı imzalarsa davamız acılacak biliyorum eşim o kagıdı imzalamayacak”
Gideceğini bahsettiğiniz “kağıt”nedir?

*Anlattıklarınız çok genel, ayrıntısız ve tam anlaşılamadığından cevap veremiyorum. Ayrıca aile hukukuna ilişkin sorularınızı lütfen Aile hukuku hakkındaki soru & cevaplar (https://www.meleklermekani.com/kadin-ve-hukuk/204564-aile-hukuku-hakkindaki-soru-and-cevaplar.html ) bölümünde sorunuz.

Geri