Bir yengeç erkeğine aşkımı itiraf ettim. Yengeç burcunu tanıyanlar lütfen yardım edin

kova16

Yeni Üye
Üye
Bir yengeç erkeğine aşkımı itiraf ettim. Yengeç burcunu tanıyanlar lütfen yardım edin
Merhaba arkadaşlar, ben eski sınıf arkadaşıma aşkımı itiraf ettim. Bunu sanal ortamda Facebook ta söyledim ona. Bir yengeç erkeği kendisi. Tabi yıllar sonra birdenbire Fb'ta onu bulup aşkımı itiraf edince şoka uğradı. Onu görmek istediğimi söyledim ve cidden kabul etti buluşmayı. Eski okul zamanlarindan konuştuk bulusmamizda. Ben utandım yüzüne bakamadım bile. Oda bunun farkına vardı. Çok kibar birisi. Bir kez daha görmek istiyorum seni dedim fb ta. Kabul etti. Bu sefer bulustugumuzda bir şık giyinmiştikii şok geçirdim:) bu sefer oda utangaç davrandı. Bişeyler hissettim açıkçası :) hiç kız arkadaşı olmamış. Aslında adını koymadik bu durumun. Galiba çok hızlı gelişti. Fb'ta çok üstüne düştüm onun. Ben birşey sorduğumda cevap yazıyor daha doğrusu nadir giriyor nete. Kendiliğinden birşey yazmadı hiç. Biliyorum onunda ilk defa başına geliyor bu. Belki bu yüzden kafası karışık. Ne düşünüyor çok merak ediyorum. Bana bir akıl verin. Ne düşünüyor o sizce? Oda hoşlanmıyormu? Ben birşey hissettim. Ama işte hiç kendiliğinden bişey yazmadı bana . Yengeç erkeği ile deneyimi olan arkadaşlar; lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Yardımcı olun...

bu işler burçlara kaldıysaa ooo tatlım.. bence çok üstüne düşme erkekler üstüne düşen kızlara ciddi gözle bakmazlar.. eğer gönlünde varsan zaten o sana sen yazmadan yazar hatrını sorar seni merak eder.. bence ağır davran.. bırak o seni görmek istesin o yazsın.. acı ama gerçek bu kusura bakma açık yazdım

Geri